bugün

bizde prezervatif kullanılmaz. sevgiliyle sevişmek cesaret işi olduğundan lateks denilen o kaput kullanılmaz.et ete değer.sevgi böyle paylaşılır.
şöyle özetlenir;

siktim amana koyim.
boşalana kadar değil uyuyana kadar olan seks türü.mature nin eş anlamlısı.
özellikle kendi içimizden gelen bütün aşağılama çabalarına karşı yurtdışından gelip türkiye'de ki erkeklerle beraber olmuş kadınlarla konuşulduğunda son derece ünlü olan sanattır.

türk usulü sevişme sanatında ön sevişmenin olmadığı veya emsallerinden son derece kısa sürdüğü doğrudur. çünkü türk erkeği zaten kadını yatağa getirdiğinde; kıvama da getirmiştir. erkek ön sevişmek istese dahi "içime gir" lafzıyla karşı karşıya kalır zaten.

türk erkeği denilen varlık; bir gece yatacağı kadına dahi kraliçe muamelesi yapar, onu 1-2 saatlik dahi olsa sahiplenir, kıskanır, aşık olur vs.

türk usulü yapabilen erkek sevişirken son derece saygılı sevişir, inanılmaz derecede karşı tarafı düşünür. karşı tarafın istekleri her daim önemlidir. ama bunu yaparken yatakta dinamonun erkek olması gerektiğini gözardı etmez. herşeyden önce partnerinin gelmesini bekler; "bayanlar önden" bakış açısını kendisine düstur edinmiştir.***

boşalmanın akabinde de yatakta daha fazla vakit geçirmeyi sever; bu bağlamda sevişme sonrasında temizliği de erkek üstlenir.

fazla ayrıntıya girmeden özetlersek; türk usulü seks denilen olay, kadının maksimum hazzı üzerine kurulu ve direkt sonuca giden bir sanattır. türk usulünü bilen erkek şunu da bilir; kadın maksimum haz aldığı zaman, erkeğine vereceği haz paha biçilmezdir.
http://www.dipsizkuyu.net...gur-post-9-1098440496-jpg
genelde erkek tarafının kız tarafına birşeyler yaptırmak adına ikna turlarıyla geçen aktivite.
yatakta mal gibi yatıp ertesi gun ballandıra ballandıra anlatmaktır.
pierre woodman sevecenliği ile şahin k dallamalığı arasında bir yerde olan sanattır.
ayağından şalgam suyu içmektir anadolu sexapeli.
yüzde 30 eşşekle
yüzde 20 parasıyle satın alabildiğiyle
yüzde 15 gücüyle ezebildiğiyle
icra edilen sanattır..
(bkz: gerdek)
30'una kadar: aşkım acıyoooo
30'dan sonra: aşkım ben üste geçim mi

mottoları etrafında gelişen sanattır.
Küfür snanatıyla beraber Türkiye deki en gelişmiş sanatlardan biri.
(bkz: turkosutra)
yapılan bir araştırmaya göre 3 dakika 17 saniye ortalamayla biten en kısa sürede icra edilebilen "sanat"tır.

kahvede konuşulmaktadır,tüm kahve halkı bi adamı dinlemektedir:

adam-sonra aldım kadını altıma gittim geldim gittim geldim ama görsen nasıl inletiyorum sonra kaldırdım sağ elimi böle yavaşça beline yaklaştırdım kapım kadını belinden sonra çektim kendime doğru; bir, iki, üüç dinlemedim hiç bişey yumuldum dudaklarına...

dineleyenlerden biri- ulan yeter be!! 1 saat 40 dakkadır anlatıyorsun..bitir ulan artık..

ne kadar kısa sürerse o kadar uzun anlatılır... *
anlatımıyla yaşanma süresi ters orantılı olan sanat.
genelde kacma-kovalama sisteminin oldugu sanat. * *
içler acısıdır. türk filmlerinden de anlaşılabileceği gibi adam gibi öpüşemeyen bir milletir bu millet.

(bkz: türk öpücüğü)
(bkz: ali kırcalama)
sevdiceği fantazi unsuru olarak görmemek,
sevdiceğin mutlu olup olmadığını önemsememek,
aksiyonu hep karşı taraftan beklemek,
aksiyon bitince sırtını dönüp yatmak.
ön sevişme olmadan olaya doğrudan giren bir sanat anlayışı benimsenmiştir.
sok çıkar, sonunda üstüne imza at. at ki sanat eserinin sahibi belli olsun... *
tek kişilik olan bir ilişkidir.
önsevişmesiz olan şeydir. tadı çıkmaz, keyifsizdir.
temeli şiddet üzerine bina edilmiş bir sanattır.