bugün

çorap ve beyaz slip donla tepişmek.
çam dibi.*
ölümdür yaşanan tek başına,
seks iki kişiliktir...
horon şarkıları eşliğinde sevişmektir...
önsevişme yabancılarda ortalama yarım ila bir saattir.
türklerde 3 saat 5 dakika, bunun 3 saati kadını ikna edilme çabasıdır, beş dakikada da iş biter.
- saati ne kadar?
+ 100 ytl.
- al! yat!
corabımı cıkarmayıp ' ne yani ayagımımı sokacaktım' savunmasını vermek.
bayanı seks objesi ya da seks ihtiyacını gidermek için bir araç olarak görmek gerekir bu sanatı tam anlamı ile yerine getirebilmek için...
(bkz: denizlerden gelen adam)
Erkek: Ben geliyorum!
Kadın: ?
Erkek: Hadi uyuyalım!!
Kadın: ...
Türk seks kültürünün önemli bir kısmı seks yapmaktan çok seks dışındaki zamanları kapsar. Özellikle erkekler için abartmak neredeyse farzdır. Kendisi "6 posta" gitmiştir, kadın 48 defa orgazm olmuştur, kendisinin aleti 25 santimdir vs
(bkz: istiyor musun)
(bkz: yapma cemil abi)
(bkz: ya ama çok acıyo)
pozisyon zenginliğinden mahrum, zevk almaktan ve karşısında ki kadına zevk aldırmaktan ziyade erkeğin kadının çığlık atmasını sağlamak amacı üzerine odaklanmasıdır.

ana fikir kadın ne kadar çok çığlık atıyorsa o kadar zevk alıyordur ki bu düşünceye sahip türk erkekleri kadını kısa sürede çaputa çevirmektedirler ve daha sonra türk kadınlarının evlendikten sonra fiziğinin bozulduğu fikrine kapılmaktadır türk erkekleri ki bu tamamen erkeğin kadını hor kullanmasının sonucu ortaya çıkan fizik bozukluğudur ki sadece fiziği bozulmaz kadının psikolojiside bozulur ama erkeğin umurunda değildir yani tamamen erkeğin öküzlüğüdür.
(bkz: e şimdi ben türk değil miyim)
(bkz: sayokan)
eğitimini türk filimlerinden alan bir neslin harab olmasıdır. içine hafiften karete karışmıştır.

(bkz: savaş sanatı)
bir sevişme materyali olarak yorgan
sahin k dediğimiz de yeterli olacaktır *****
pozitif yönde gelişen kadın özgüveni, eskilerde seks hakkında bilgi eksikliyi yüzünden kendin öğren taktikleri içinde, kadının utanma duygularının ağır basması sonucu erkek kişinin, hakimiyeti altınya yapılan cinsellik diyebilirim.
erkek sevismez siker düsturu çokça benimsenmis sanat dalı.
(bkz: bu cocuk dogustan yetenekli canım)
araştırmalarımız ilk beş dakikada seks aktivitesinin sonuçlandığını göstermektedir.
bodozlama dalmaktır.
tum kitabevlerinde

yalan soyleme kuzu.
(bkz: erken boşalma)
(bkz: seks sanatı)
güncel Önemli Başlıklar