bugün

Bir gömü kadar degerli olmalarindan kaynaklanir. Merhaba kizlar merhaba hehehe.
Çünkü ölmüşler , ne bir düşünceleri ne bir karakterleri kalmış filmlerde gordugu herşeye ozenip paraya tapan tipler haline dönüşmüş giyinmesinden tut içmesine kadar hepsi gosteris ve ilgi fahişesi olmuş süreceği ojeden başka bir fikri haliyle zikri olmayan kalıplaşmış karakterlerde sıradan kızlar gommeyelimde ne yapalım ?
Bak çirkinlik olayına girmiyorum bile kıyas edeceğimiz hiç bir halt yok . en alt seviye kızlarin bile en üst ilgi görülen bir ulkedeyiz.
Bende çözemedim. Bunu yapanlar genelde sürekli kız peşinde koşanlar sanırım. Benim böyle bir sorunum olmadığından kasmıyorum.
Bencede kafa yapıları sorunlu, ayrıca sadece türk kızları değil türk toplumu olarak kafa yapımız sorunlu bence, kızlar daha çok baskı gördüğünden ailelerinden kendilerini geliştirmekte zorlanıyorlar.
sırf sözlük olduğu için. çık bakalım sokakta türk kızlarına böyle mi gömüyorlar?

klavye egosu da bu oluyor işte. şimdi bu genç kardeşimiz becerip sözlüğü kapataraktan sokağa çıktığı, bir kapalı ya da açık ortama girdiği ilk anda o beğenmediği türk kızlarından birinin bakışlarına nail olabilmek için ne şekillere girecek.

işte bunlar hep sözlük.
Kültür seviyelerinin neden düşük olduğunu Türkiye deki eğitim sisteminden olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aile baskıları, yapılınması istenilen eylemlerin engellenmesi gibi. Güzellik bakımını kıyaslamak bize düşmez. Herkes biraz güzeldir. Kimi zaman sana kimi zaman bana.

Ki insanlar birbirleri yerine kendilerini eleştirseler kimse kimseyi gömecek vakit dahi bulamaz.
Kimsenin dış görünüşüyle eleştirilmesini istemem, eleştirmem de. Ama yukarda da bi kaç arkadaşın dediği gibi, ne bi fikirleri var ne de dünya görüşleri. Her şey mükemmel olsun onlar için ama onlar emek harcamasın her şeyi karşıdaki yapsın gibi bir tutum içerisindeler, bu da insanların sinirini bozuyo. Tabi yalnızca kızlarda değil iki tarafta da var bu tipler, ama yoğun olarak kız tarafında karşılaştım ben. Yüksek ideallerinden (zengin, yakışıklı, kaslı koca ) ve egolarından azcık sıyrılsalar belki düzeltilebilir her şey, bence yani.
Not: tabiki her Türk kızı için geçerli değil bunlar, benim çok vardı böyle olmayan tanıdığım kızlar, öyle olanlar üzerlerine sakın alınmasınlar. Ama geri kalanlar için durum malesef bu..
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
o iddialı laflarıyla sokakta normal yaşantısında yiyorsa yapsınlar.
Nicklerin altına sığınan varoşlar işte.
çirkin gördüğünüz kızların kendilerini düzeltme şansı var en azından bu tür erkeklerin kürtaj olması gerek.
Öyle yani. Amk bizde sizin laf olsun diye erkeklik taslayan hemcinslerinizden nefret ediyoruz. Nokta.
Çünkü bizim ırkın kızlarının Görgüsüz, edepsiz, ahlaksız olmalarıdır. Elimde olsa hepsini itlaf ettiririm bu mal kezbanların.
Sen ülkedeki en güzel kızı fahriye evcen olarak görüp diğer ülkedeki kızlarla yarışamaz bile diyorsan sende sorun vardır.
Yaşanmışlıklar yüzünden olabilir belki.