bugün

Milletin arkasında gözü olur seninki götündeymiş dedirtir.
Uyurken rüyalarıma girer ve aniden yataktan fırlarım, ayakta çiş de yapamıyorum annem fark ediyor gerçekten çok zor bir durum.
tuvalette görülen murat karayılansa sifona bastığım gibi kanalizasyona yollarım.
Sokmaması için dua edilmesi gereken yılandır.kalıcı hasarlara yol açabalir.

(bkz: sıçtık cafer peçete getir)

(bkz: sıçtığı boku yılan sanmak)
sıçılan tuvalette yüzyılın buluşu wc matik in bulunmaması sonucu meydana gelebilecek durum.

wc matik candır, kıçınızı korur. *
Hangi delikte görüldüğü meçhuldur.
insanın aklını oynatmasına neden olur.
Acilen kafasina kafasina sicilmasi gereken olaydır.

görsel
yılanın g*tüne kaçması muhtemeldir. Gerçi toto çapıyla da ilgili bir durum diye düşünüyorum.
(bkz: gg)
hiç kalkmadan sifonu çekerseniz yılanın gözden kaybolacağı bir olaydır.

ama yine de işinizi en kısa zamanda bitirmeye çalışın, yılan bu boru değil..
Tepedeki göz filminde gördüğüm o sahneden sonra yıllardır korkulu rüyam olmuştur.
Elim bir hadisedir. Kırsal bölgelerde özellikle dikkat etmek gerekir.
Köyde yıllar önce bir kadının başına gelmiş. Kadın o günden sonra delirmiş. dün köydeydim neyse bakkaldan eve doğru ilerliyorum sokakta iki tane köpekle yatan, muhabbet eden böyle sanki köpek ona bir şey anlatıyormuş gibi "allah allah, hadi ya" falan diyor ve bir çok tuhaf hareketlerde bulunan bir kadın gördüm. Eve gelince olayın anlattım ev halkı da tuvaletinden yılan çıkmış o günden beri bu halde dediler ben ilk ömce inanmamıştım ama köylülere de sordum onlardan da aynı cevabı aldım. Anlayamadığım şey; Tuvaletteki bir yılan insanı nasıl bu hale getirmiş onu halà düşünmekteyim.
insanın bilinçaltı korkularından biridir ve gerçekliği vardır. gerçekliği vardır dediysem yanlış anlmayın, madde aleminde böyle bir şeyin olmasına imkan ve ihtimal yoktur.

yılan nefsin sembolüdür ve nefs insanın en büyük düşmanıdır. karın bölgesi ise nefsin mekanıdır. bu sebeple insan hayal ve sezgi yoluyla bu türden hislere kapılabilir.

nefsi öldürmenin yolunu bizlere tasavvuf büyükleri açıklamıştır.

mesela bir kimse hiç aksatmadan, düzenli olarak Mesnevi okursa(günde 3-5 sayfa) bir müddet sonra nefs yara almaya başlar sonra da kafası ezilir.

bu yolda gidenler genelde bir müddet sonra rüyalarında bir yılanın kafasını ezdiklerini görürler.

siz de yılanın kafasını ezin çünkü o yılan sizi cehenneme sürükler.
(bkz: lsd) etkisi.
Ara ara gece uyku sersemliğiyle tuvalette yaşadığım hadise. Sonra benim jr. olduğunu fark edip işimi görüp yatıyorum.
afrika ve amerika kıtalarında olabilecek hadisedir. doğal hayatın içimize girmesidir.
sıçmamaya delalettir.
Oturduktan sonra delik nasıl görülüyor ki. Nerende gözlerin senin diye bir soru aklıma gelmedi degil desem yalan olmaz.
http://www.sondakika.com/...tten-piton-cikti-7701551/