bugün

Ikinci bölümdeyim spoiler vermeden özet geçebilecek var mı??
glenn ve abraham öldükten sonra pek sarmadı dizi. uzun bi süre diziyi izlemeye ara verdim ama sonradan tekrar başlamıştım kaldığım yerden. son sezonu güzeldi, fısıldayanlar diziyi hareketlendirmiş.
glenn ve abraham öldükten sonra iyice ne yapacağını şaşırmış ancak son sezonda gayet iyi toparlamış dizi. ölülerin evrilmesi vs. iyi fikir.

(bkz: jeffrey dean morgan) karizmatikliğine daha sonra değineceğim.
ilk 3 bölümünü bir oturuşta seyrettiren süper dizi. zombi ve kıyamet sonrası dünya kurgularına hasta olanlar için birebir.

diziyi sevdim, inceliyorum. zombi türlerine ilgim var ve dizi beni şimdiye kadar hayal kırıklığına uğratmadı. aksine, beklentilerimin epey ötesinde çıktı.
Amerika'nın Arka sokakları gibi yemin ederim hiç bitmeyecek gibi duruyor. Spagetti gibi uzatıyorlar. Öldüre öldüre zombi bırakmadılar dizi'de.
9. sezonu şubat ayından itibaren devam edecek dizi.
Ana skm amc jesus gibi adam harcanır mi Allah gibi adamdı.
görsel
lan jesus öldü mü hay ebenizi sizin ne spoiler veriyonuz yaa. son 2 bölümü izlemedim lan.
--spoiler--

--spoiler--

ana skm bu fısıldayanların gitti güzelim jesus, bi insan neden zombi istilası olan bi dünyada zombi kılıgına girer içine sıçtılar dizinin, koy bi tane vali gibi negan gibi karakter, allah gibi oynasın dizide ne gerek var böyle saçmalıklara.
7x1'den sonra değişik giden dizi. glenn ve abrahamin ölümleri bu dizide yaşanmaması gereken şeylerden biriydi.
Michonne ve Daryl’deki X şeklindeki skarın sebebini merak ettiğim dizidir. Daryl’in 9. sezon 5. Bölümdeki Rick ile bakışması ve gözyaşlarının aklıma geldikçe hala beni duygulandırdığı dizidir.

Aynı zamanda artık kendimi görmeyi umduğum dizidir.
2. Sezon sonrası baymış olan dizidir.
Dizi / film ayrımını yapamayan malların eleştirdiği dizi.
iyice sıkmaya başladı son iki bölümdür, geçen sezon bile daha iyidi.
rick köprüyü patlattıktan sonra daha izlemedim zaten vizelerim var haftasonuna kadar uğraşamam dizi izlemeyle.
bu da amerikalıların çukuru. gram fark yok.
Where are they?

Çok garip hissettim. Nasıl? Neden? 9 sezondur konuşuyolar mıydı? insan kılığında zombiler falan mıydı onlar? 9 sezondur konuşuyolarsa bi allahın kulu dinlemedi mi? Zombiler konuşuyosa neden ingilizce başka bir seğil? Aklımda deli sorular...
previously on amc's the walking dead....
7x1'den sonra değişik giden dizi. glenn ve abrahamin ölümleri bu dizide yaşanmaması gereken şeylerden biriydi. Sonrasında Carl ölüyor, en son da Rick ölüyor. Richard ve Sasha da cabası. Herkes ölüyor bu ne.
her türlü insanın, rahibinden annesine kadar koşullara göre nasıl değiştiğini mükemmel bir şekilde gösteren dizi. hayatın koşulları hep değişiyor ve acılı sevinçli binbir türlü hali var. çok uç derecede zıt davranışlarımız olsa da bunların kişiliğimizi etkileyen şeyler olmadığını da gösteriyor. ne olursak kim olursak olalım koşulların bize yaptırtacaklarını bilemeyiz.

tüm bunların arasına bir de gerilim girince aşkla izlediğim bir şey oldu. hayata dair çok fazla mesaj içeriyor, alabilene. beraber izlediğin biri varsa da tartış dur. her sezon farklı yer farklı koşullar olduğu için benim dünyamda hala üst sırada.
"yürüyen ölüler" olarak dilimize çevrilmiştir.

Üniversitedeyken başlamayı düşünmüştüm fakat o zamanlar "the vampire diaries" dizisini izliyordum.
Hikaye benzerliği, yaşayan ölüler,kanlı sahnelerin benzerliğinden başlamamıştım.
The vampire diaries'i de şiddetle önermiyorum.
O değil de game of thrones vardı o noldu amk?
2 senedir yeni sezon yok.
3. sezondan sonra malum şeye sarmış bir dizi.
Sürekli aynı olayların tekerrür ettiği saçma dizi. 7 sezon katlandım.
5. bölüm link https://yadi.sk/i/Ge3Cl5yheNV1aA