bugün

günde yüzlerce kez mesaj atan telefon bağımlısı kişinin artık harflerin yerini ezbere bilmesi sonucu mesaj yazarken telefona bakmaması durumudur.
iki elini de bırakarak bisiklet süren maceraperest gencin, eline cep telefonu alınca yaptığı güç gösterisi.
yazın turkcell in 3000 sms beleş kampanyasına katılan arkadasların hepsının yapabılecegı olay.
bu eylemi gerçekleştiren kişi telefona bakmadan mesajı da gönderiyosa işte o zaman ondan korkmalıdır.
yazılan mesaj uludag sözlük özel mesaj fasilitesinden gönderilen mesaj ise doğal olan eylemdir.
Daha ileriki safha : (bkz: klavyeye bakmadan yazmak)
pek de mühim bi meziyet diildir
kız istemeye giderken falan buna güvenmeyin yani
muhtemelen uyuklarken ya da araba sürerken yapılan aktivite.
yılların verdiği tecrübeden kaynaklanan,bir süre sonra parmakların t9 halini aldığı olay
parmaklarla telefonun bütünleştiği an
cvsine on parmak telefon kullanılabilir yazması muhtemel insanın yaptıgı eylem*
Telsimin cep aile hattını almanız ile birlikte 1 ay içinde edinebileceğiniz harika yetenek
gobeginden dolayı goremedigin aletle masturbasyon yapmakla esdegerdir.

(bkz: orda bir koy var uzakta)
zamane gençlerinin bununla hava atabileceklerini düşündükleri ve de uğraştıkları gereksiz durumlardan birtanesi.
iki tane sevgilisi olan bir şahsın işine yarayabilecek eylemdir. zira sevgili ile konuşurken hatta öpüşürken dahi diğer sevgili mesaj yoluyla idare edilebilir.
mesajkolik insan davranışı.
aynı anda birileriyle diyalog halindeyse kişi; bakmasında fayda vardır. zira mesajı gönderdikten sonra, konuştuğu kelimeleri mesaj içerisinde aralara serpiştirilmiş halde bulabilir..
övünülebilitesi yüksek bir davranış. bunlara verilecek en iyi user cevabı "ben de klavyeye bakmadan yazabiliyorum"dur. tüm nesil yazarlar bunu yapabilir ortalama olarak değil mi? ama sonuçta benim bir telefonum bile yok. var ama nerde bilmiyorum. çünkü kontör yüklemeye yüklemeye şubat ayında hattı iptal oldu. yazarlara duyurulur.
ergenlerin en iyi yaptığı şeylerden biri.
artık gençlik arasında almış yürümüş yetidir. ancak kuşak farkının ailemde gözümüzün içine girme sebebi olmuştur. anneanne, anneler,torunlar otururken bir anda bu telefona bakmadan mesaj yazma hadisesi ortaya çıkmış ve bizim ailenin hatunları tarafından hepimiz üzerinde tek tek denenmiştir. ve inanın her birimizin bunu başarıyor olmasına bir öncekinden daha çok şaşırdılar. uzun lafın kısası; çok basit birşey gibi görünsede kuşak farkının çarpıcı noktasıdır.
Genellikle aşk meşk işleriyle uğraşan insanlar yapar,hatta bir şey sorduğumuzda hiç duymazlar ve o an karşısında ki insanın çıldırma aşamasına gelmesine sebep olur.

Eğer mesajlaşmaktan pek anlamayan evli bir erkekse,bir süre sonra o derece mesajlaşmaya başlarsa anlarız ki karısını aldıtır.

Özellikle o derece kapılıyorlarki vurup kaçsak bile yine mesaj yazmaya devam ediyorlar...
1 yıldır dokunmatik telefonum yüzünden adam akıllı yapamadığım olay.*
(bkz: Liseli)
sık sık mesaj yazarak tuşların yerlerine alışık hale gelen kişi davranışıdır.
(bkz: 90larda doğduğunu belli etme yöntemleri)

neyse. bunu da biriniz doldurun.
güncel Önemli Başlıklar