bugün

aslında herkesin elini taşın altına sokması gerekirken, kurtarıcı arama sebebiyledir.

recep tayyip erdoğan şu anda bir ideolojinin kurtarıcısıdır. gönül isterdi ki, farklı düşüncelerden oluşan, medeni bir parti kurtarıcı olsaydı. bu şekilde çok daha sağlıklı bir ülke ortaya çıkardı. tek kişinin ağzında olmak ülke açısından her zaman tehlike oluşturuyor.

gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız, gelin davamızı tanımlayalım, örgütleşelim, güçlenelim, mücadeleye girelim. düşündüğünüz kadar zor değil. ha kendinizde bunu görmüyorsanız, çıkıp kimse neden bir şey yapmıyor deme hakkınız maalesef bulunmuyor. düşüncenizin tam tersinde olan birileri sizi yönetmeye devam eder. size de "üzgünüz, biz sizi ararız." derler.

bugüne kadar bunu kime dediysem içlerine pıstı kaldılar, çünkü zaman, disiplin, kararlılık, bağlılık gerektiriyor. kimse hayatını ideoloji uğruna adamak istemiyor.

not: birilerinin zoruna gitmiş ama, gerçekler böyle gençler. haydi bir şeyler olsun demekle bir şeyler olmaz. doğa kanunlarının işlediği yerlerde ne pahasına olursa olsun güçlü olan kazanır. şahsi olarak ateistim, atatürk'ün hayat duruşuna ve fikirlerine ciddi saygım vardır, ak partiye hayatım boyunca oy vermedim, bir hayat daha yaşasam vermem. fakat iş başa düştüğünde kendi içimizde ne kadar pısırık tipler olduğumuzu anlamamız gerekiyor, gerçek bu. problemi doğru analiz edemezsen, yanlış problemi çözersin. benim düşüncem, ilk çözülmesi gereken pısırıklıktır.
Evet çok yobaz akpliler.

Bir inatlaşma uğruna ülkenin 50 senesinin içine ettiniz.

Türban davanızı bile yolsuzluğun resmi yaptınız.

Sizleri 2002-2008 yılında da çok eleştirdik ama bu kadar da ileri gideceğinizi düşünmemiştik.

Hak diye bir şey varsa bizlerin hakkı size bin kere haram olsun !
Akp yi takdir ettiğim tek konu.
burada yanlış olan "inatlaşma" kelimesi. asıl konu keselerini doldurmak. inatlaşma bir paravan.
bir hortum tutulup temizlik yapılması şarttır.

görsel

başka türlü temizlenmeyecek..
Yandaşlara ithaf edilen tebriktir.
Evet, akp tayfası bu ülkeyi mahvettiniz...
https://www.uludagsozluk.com/e/45828125/ Sen benim köydenolsan öyle pataklarım ki seni konuş len ne diyorsan ispat et anlat başka yere daldıkça kızılcık sopasını üzerinden eksik etmem üç vurur bir sayaırım o kadar halediyorsun yani.
Dragon saman kafayla beslenirsen beynine su gitmez böyle saçmalarsın neresi mahvoldu len memleketin anlat bakayım ben bilmiyormuşum öğreneyim.