bugün

Haddi tazında benim nazarı uluhiyetimde tabi ki ayvalık-cunda.
insan sokaklarında dolaşırken bile 100 sene oncenin seslerini ve kokusunu duyabiliyor.
Alaçatı. Henüz görmedim ama görseli bile bir fikir verebiliyor.
bodrum tatil yapılabilecek bir çok bölgeye sahip olarak tatilciler için ilk tercihler arasında. ayrıca büyük şehrin hengamesini özleyenler kalabalığa karışmak , eğlence için akşamları bodrum merkeze gidilebilir.
Maydonoz köyüdür. Var mı burdan daha şirin ege de başka bir yer diye sordurtur insana.
(bkz: anketköy)
tası tarağı toplayıp bir ege sahil kasabasında balıkçı kulübesinde medeniyetten uzak yaşamak hayalimi henüz yitirmedim de
yıkılası hanede evladü iyal var .
küçükkuyu iyi bir alternatif olabilir hem asos hemde kadırga plajına çok yakın. ayrıca bir tarafında kaz dağı bir tarafında ege denizi....
artık yoktur. 75 milyon nüfus karınca sürüsü gibi her yere saldırdığından yoktur. okullar kapalıyken, resmi tatillerde, haftasonlarında hiçbir yerde tatil yapılmaz. ha ben apaçilere süslümanlara bayılıyorum diyorsanız gidiniz ama ben almayayım.
izmir şirincedir efenim.
dahası selçuk, Gümüldür.
yozgat, çorum, denizli.
balıkesir.
illa ilçe olacaksa marmaris, bodrum, fethiye ilçe olmasada olur derseniz akyaka, selimiye, bozburun, cunda, assos, bozcaada, altınkum uzar gider liste.
muğlanın milas ilçesinin ören beldesi harika bir tatil beldesidir.