bugün

size tanismak istiyorum bahanesi ile yaklasan erkek musvettelerine verilecek cevaplardir.

hayir yani senin capin ne ki sokakta, barda falan kizlar ile iletisim kurmaya calisiyorsun. bu ozguven nereden geliyor aq ? sabahlari hic mi donup aynaya bakmiyorsunuz lan ?

zaten muhabbete basladiktan iki dakika sonra gozle gorulur bir sekilde yavsamaya basliyorsunuz, hemen konuyu baska yerlere kaydirmaya calisiyorsunuz.

canimli cicimli ifadeleri yanlis anlamaniz da cabasi.

herneyse birisi size 'selam tanisabilir miyiz' diye gelirse ona 'sebep ne ?' diyin. bu cevap saldirgani etkisiz hale getirmeye yetecektir.
Sana bisiktirol öneriyorum bu kafaya iyi gelir .
(bkz: uff snn be slk s s)
Eğer bir bayana tanışabilir miyiz diye sorduğunuzda size -sebep ne? Diye cevap veriyorsa, uzaklaşarak kaçın. O bir motordur.
Tanışmak istemek neyin bahanesi olabilir ki. Amaçtır o amaç.
Bunu demek de cesaret ister tabi. Kim kiminle neye göre tanışacak o da var. Damdan düşer gibi tanışalım mı diyen de kabul eden de sıkıntılıdır. Uzak durun.

istemeye devam et, çok istersen belki bir gün cart curt falan filan şeklinde olan cevaptır.
--spoiler--

Polisi arıyorum.

--spoiler--

sadece adres sormuştum anasini satiyim.
Erkekler kızlara mesaj atmasın kampanyası başlarsa verilecek cevap olmaz.
Genellikle engelliyor amına koduklarım. Hayır da demiyorlar amlarına çimento dökülesiceler.
Sorduğu sorulara göre değişir.
Gönlüm dolu yiğidim.