bugün

ya numaran rehberimde kayıtlı ama kim olduğunu bir türlü hatırlayamadım. kimdin sen yaa... tarzı olan, çoğunlukla işe yaramayan smslerdir.
seninle tanışmak istiyorum biraz konuşalım mı, şeklinde olması gerekendir. Açık ve net.

Tanışmayan ne olsun.
sevişelim mi ?
slm cnm mrb.
Numaramı nerden öğrendin sen kimsin hangi murat? Gibi cümlelerle cevaplanacak mesajdır.
tanişmak istediğin ama ilk sms in tanişmak istiyorum denmemesi gerek smsdir . Genellikle ciddiyet içeriklidir ve uğraştiği konudan girmeyi , ortami yumuşatmayi gerektiren smsdir.
'' Ersin bey yönetim kurulu ile yaptığımız toplantı sonucunu size mail attım, aradım ama telefonu açmadınız, bu yüzden sms atıyorum ''
diye alakasız bir mail atarak, hatun kişi de merak uyandırmak ve bir kimlik yaratarak başlanır. sonrada arayıp ersin bey falan diye gevelenir yani sanki ersini aramışcasına vs. sonrasında tesadüfi bir tanışma havası yaratarak konuya girilir bir kaç iltifat ile mesafe kat edilmeye çalışılır. bu süreçlerden aldığınız cevap ve sonuca göre yeni stratejiler oluşturulur.
kimsin?
ne yazarsam yazayım başarısız olacağım smsdir. yani kız arkadaşım bir şekilde ilk adımı atmış olmasaydı sonsuza dek bekar kalabilirdim sanırım.

(bkz: flört edemediği için bakir ölen adam)
oha resmen yavşadı .s.s (bkz: kendi silahıyla vurun)
ar yu sex?
güncel Önemli Başlıklar