bugün

bazı sınavlarda özellikle * başımıza gelebilen bir durumdur. boş kağıt verende 2-3 kağıdı dolduran da aynı notu alabilmektedir.
insanı derin duygulara sevk eden durum.bizzat yaşadığım durumdur.
hidrografya:05
üzülüyor insan ister istemez.
ulan 05 almak için ne yaptım ki ben? dediğim sınavlar olmuştur.
adama çok pis koyan vaziyet. bir de arkadaşınızla kim daha yüksek not alcak diye iddaya girerseniz dahada pis koyar.lisede başıma gelmişti. hoca tek tek sonuçları okuyor arkadaşım 06 aldı, ben tabi yarılıyorum ''asuhasdfahahaha olum noldu lan geçtim vb'' derken hoca beni okur 05 sınıfta derin bir sessizlikten sonra kahkahalar kopar.
(bkz: osman unutulmaz)
bazı hocaların lugatında, isim yazmakla olabilecek sonuç.
5 değil ama 3 almışlığım vardı ve o sınavdan en yakın arkadaşımda 2 almıştı, tabi akabinde olayı hemen taşşağa vurmuştuk.

sağolsun kadim dostum buket arayıp 3 aldığımı telefonda söyledi ve aramızdaki konuşma şöyle gerçekleşti

buket : istatistik sınavı açıklandı baktın mı?
isportaci : yok bakmadım...
buket : 3 almışsın isportaci hahahhhua( sürekli gülüyor konuşma sırasında)
isportaci : serdar kaç almış?
buket : oda 2 almış ahahahha
isportaci aha koymuşum çocuğu serdar'ın 1.5 katı almışım ya kız niye baştan söylemiyosun *
isportaci iç ses : ühühühhü
drink hard'a sorun.

o bilir.
adını yazabilmiş olmanın onurlu karşılığı...
özlenendir...

(bkz: #10604424)
insanın anasını belleyen durumdur. eğer 0 lı not aldıysanız, artık o dersten geçme ümitleriniz o sene bitti demektir.
Biraz çalışarak bir daha ki sınavda 70 civarı bir not alındığı takdir de gerisi hoca tarafından tamamlanabilecek dersin sınavıdır. Kasmaya gerek yok o kadar.