bugün

sözlük yazarımızın kendini boşlukta hissetmesinden olsa gerek yaptığı hiç bir şeyden zevk almayacak duruma gelip sözlüğe dert yanmasıdır.
sıkıldım sözlük.
aç önünle oyna diyesim var ama daha etkili çözümlerde bulunabilir. *
sıkılan sözlük kullanıcılarının sözlükle bütünleşmesi sonucu sıkıntılı zamanlarda ortaya çıkan cümle.
melankolik sözlük yazarlarının temcit pilavı gibi her yere yazdığı, her fırsatta söylediği cümledir. * *
(bkz: öpeyim de geçsin)
oofff çektiren durumdur.
canı sıkılan kişinin sözlükten can sıkıntısını gidermesi için medet umması.
(bkz: zall ın palyaço olma ihtimali)
(bkz: boşa kürek çekmek)
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
sıkıntıdan ne yapacağını bilemezsin. kendi kendine offf çekip durursun.

bende sıkıldım lan sözlük hem de çok fazla.
ı ları i diye okuyup atladığım başlık.
sonuç mu? tabi ki hüsran.
(bkz: çok yalnızım lan sözlük)
bu başlıklardan artık iyice sıkılan sözlük dile gelir;
-niye sen limon musun ki sıkılıyorsun... ahahaha ben seni sözlükte yazar sanıyordum...

(bkz: sözlükte şaka sevmeyen yazarlar)
sıkıldım sözlük. bazen insanlar güzellik neşe vermezler aksine kendi benliğinden uzaklaştırırlar durup düşünmekten alıkoyarlar ya seni öyle durumdayım. derdn vardır ya da boğazın koskocaman bir düğüme sahiptir anlatamazsın gelirler sana müzik dinle video izle derler. erkek olanları asılırlar saçmalarlar. sözlük 'ulan ben neyin derdndeyim bu insanlar neyin derdinde' dersin ya işte öyle.
sırt çantamı alıp gitmek istiyorum sözlük. telefon almak istemiyorum yanıma insan almak istemiyorum ego yada çıkar almak istemiyorum.
sadece ben gitmek istiyorum.
yaşanmışlık istemiyorum sözlük. laptop başında telefon başında bişeylerle uğraşmak yordu beni. insanların bir tek dileğim var mutlu ol yeter gayeleri yalancı çok yalancı.
gitmek istiyorum sözlük.
eylemsizlik geldiği anda an'a;
en mantıklı iş yazmak sanırım.
yalnızlık değil bu birliktelik hali.
davulun sesinden korkmak gibi birşey...
işte tam öyle birşey.
(bkz: al benden de o kadar)
hak verdiğim ufunet. bu sözlük beni anlamıyor, iyisi mi gidip japonyaya yerleşeyim bari.
sıkıldım her şeyden sözlük.
hayalim var deli gibi istediğim hayalim. nasıl bu kadar bağlandım bilmiyorum ama özgürlüğü onda buluyorum birilerine anlatırken kalbim hızla çarpıyor kendimden geçiyorum ama insanın çevresinde daima olumlu insanlar yok ki umutlarını yitirmeme sebepleri olabilsin.
hayalim hava harp okulunu kazanmak artık düşünmekten kafayı yedim ve yoruldum. bunu düşüneceğim kadar aslında ders çalışsam kesinlikle kazanırım. o kadar yoruldum ki kimseye anlatmak istemiyorum artık sadece yazmak istiyorum ne noktalama işaretleri umrumda ne yazım yanlışları sadece yazacağım. birilerinin okuması da şart değil.
iyiki varsın sözlük çünkü dost dediğin insanlar bile senin umutlarınla oynayabiliyor. ben hayallerimi gözlerimin içi parlarken dile getirirken onlar ''bok yaparsın'', ''yükseklerde uçuyorsun'' diyerek benimle ve hayallerimle dalga geçiyorlar. insan evladı neticede ne kadar güvenilir ki hoş ?
resmen şu filmlerde abartılan ''aşk'' dedikleri şey gibi aşık oldum bu mesleğe, gökyüzüne, özgürlüğe, maviye ve disipline. meğer aradığım lezzet buymuş beni ben yapacak olan o müthiş hazda.
benim buna ihtiyacım var sözlük kazanamazsam ne yaparım düşünemiyorum artık kendimi başka bir yerde göremiyorum. sanırım aynı şeyleri tekrar ediyorum ama ne kadar yazarsam yazayım içimdekileri anlatmama yeterli midir bilmiyorum. bazen rüyamda kendimi uçarken görüyorum uyandığımda gülümsüyor oluyorum vücudumdaki hafifliği tarif edemem sonra tekrar gözlerimi kapıyorum ama aynı şey olmuyor.
benim buna ihtiyacım var sözlük. aradığım huzur burda ve beni çağırıyor biliyorum.
Sıkılanlar için Zall çıkış butonu koymuş.
Git intihar et ne yapalım dünya böyle sıkıcı bir yer.
hep yanlış kişilerle hayal kurmaktan sıkıldım sözlük.
Gecenin etkisi ile ortaya çıkan şapşik durum idir.
Sıkıldım.
Gidin birilerinden hoşlaşındır.
entry girmeyi sağlayacak başlık yokluğundan kaynaklanmaktadır.
boş boş sol frame baktığım çok oldu. bildiğin entry girmek için başlık aranır oldu.bundan dolayı cereyan eder bu elim olay.
beni pek değil hiç sevmezsin biliyorum ama entarilerimi oku belki tebessüm ettirir.

sıkılan yazar beyanı.
Haber oku. Vakit su gibi geçiyor. *
başlıkların boktanlığı ve sol framenin sürünmesi yüzünden yaşadığım durum. ne yapacağımı şaşırdım lan görsel
güncel Önemli Başlıklar