bugün

seksi hatun vücut mesajıdır.. seks isteyen kadının yaptığıdır..

22 yaş üstü kızlardan varsa alırım bi dal..
"Yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım" Cevabı verilerek, olay kapatılır.
Şafaklar gibi ey şanlı hilal..
bu ne şiddet bu celal...
sutyen çıkarıldığında dizlerde sektirilecek memedir.
Yırtarım sütyenleri memelere sığmaz taşarım..
makbul olan memedir.
yenilesidir.
(bkz: caps or it didn t happen)
Seksi duran memedir.
Birde çok taşanı var, bluz beya tişört altından 4 meme gibi görünür hele memeler birleşik ve buyukse. Nerden mi biliyorum? Küçükken ilk okulda bi ogretmenimiz vardi balik etliden biraz daha kilolu bir bayan, hep penye tarzı giysiler giyerdi, gogusleri buyuktu , penyenin altindana bakinca hep 4 tane memesi var zannederdim, sesi de biraz cırtlaktı, anneme dedim anne 4 memesi var diye, annem gulerdi sacmalama bidaha bak derdi. Neyse sonra büyüyünce aslında normal bir insanmış onu anladım. Tabi hala hatırlar gülerim. Bu da böyle bir anımdır.
gögüsleri sütyenden hafifçe dışarıya taşırmak modern ve çağdaş bir hanfendi davranışıdır, sadece çağdaş, dolayısıyla laik hanımların yapabileceği bir şeydir yobazlar anlayamaz evet.
Sığmıyordur azizim mekana...
iki çeşittir.

Yanlardan; görsel

Bak bu çirkin bunu geç.

Önden; görsel

Yalnız iki fotoğraf da uludağ galeriden, sed stori bro.
Abartmaya gerek yok bi boy daha büyük sütyen alınmalı.
o asiliği, o serkeşliği görünce tüm içgüdülerim devreye giriyor o taşan kısmı alıp sarıp sarmalayasım sahiplenesim geliyor.
tanrının varlığını bana kanıtladığı bir kaç olgudan biri.
ya destekli sütyen giyiyordur ya da memesinden küçük sütyen takmıştır.
Böyle sütyen giyenler mi abaza yoksa bunu gorunce ister istemez aklina bir seyler gelen erkek mi abaza siz karar verin. Bu resmen birisini gıdıklayıp gülüncede ona kizmak gibi bir sey.
Taşmayan kısım olmadan bir hiçtir. Memeler bölünmez bir bütündür.
taşsın taşmasın meme candır.
DEstekli sütyen sahtekarlığının sonucudur.
uu beybi dedirten başlık.
normal meme canken sütyenden dışarı hafifçe taşan memeyi nerelere koysam bilemiyorum..
offfff en sevdiğim. şu kıvam en sevdiğim

görsel
Hiç öyle abazalık yapmayın. Seksi durduğu falan yok aksine iğrenç duruyor.
Düşünsenize bağrınızda hepsi birbirinden bağımsız dört meme..
Kıyafetlerde de iğrenç bi görüntü oluşmasına sebep oluyor, Öne doğru eğilip doğrulunca millet içinde bile olsa sütyeninizi düzeltmek ve elinizle memelerinizi içeriye tıkmak zorunda kalıyorsunuz.
O yüzden benden size bir tavsiye hanımlar;sütyensiz gezin.
Maddenin sıkıştırılamayacağına dair sınıfta verilmemesi gereken örnek.