bugün

efendim, bir sözlüğe sonradan üye olmanın getirdiği sıkıntılardır. şurası bir gerçek ki, hiç bir sözlük, yazar olunmadan tam anlamıyla takip edilebilemez. bir sözlüğün varlığından geç haberdar olmanın ya da herhangi bir sebeple bir sözlüğe geç üye olmanın, o sözlüğün yeni yazarı olmanın verdiği sıkıntılardır. tematik kasmak isteseniz dahi mutlaka o başlık daha önceden açılmıştır bir kere başlık açamazsınız. aklınıza başka bir şey gelir başlık olarak ama açılıp açılmadığını da bilemezsiniz. evet bunun için mutlaka bir ara butonu vardır fakat insan çıkacak sonuçların sayfasını görünce ürküyor. zaten yazarların üsluplarını tanıma noktasında hiç bir şey demiyorum bile.
yeni nesillere kızlar vermiyor.

eski nesillerde sorun yok. mesela ben. artık bıktım kızları reddetmekten.
(bkz: çok yalnızım sözlük)
içinde mantık hatası olan başlıktır. kime göre neye göre geç üye olmak. dördüncü nesiller de birinci nesillere göre epey geç üye olmuştur diyebiliriz. üye olmak problemli bir ifade. yazar olmak desek daha doğru. neticede batak oynamak için login olmuyoruz. şeyy. yandayım ben çay içiyorum.

edit: şimdi baktım da galiba mantık hatası yok.*
sıkıntı mahal yoktur . gündem değişmektedir ve yeni yeni tabir lugatımıza girmektedir misal püskevit gibi beklemek ve görmek lazımdır , bir nesilden bir üst nesile yükselme şansı olmadığına göre nesil kavramına takılmamak ve yazar olduğunu unutmamak yeterlidir .