bugün

yobaz olmaya calismak ve bunu yuzune gozune bulastirmak en buyuk nedendir.
ismini vermek istemiyorum sözlükte bazı yazarlarımız gibi bir dini bir kesimi hedef alan hakaret içeren yazılar yazılması sevilmemenin nedenlerinden biridir. özelliklede allah ve onun göndermiş olduğu son din olan islam dinini yön alan yazılardır.
7. nesil olmak.
+gerektiği kadar siyasi konuşmamak.
+galatasaraylı olmamak.
+eğlenmeye çalışmak.
inci sözlüğü sevmek. hatta inci lehine bir entry girerseniz büyük bir hata olur, eksiler peşiniz sıra dizilir. *
kemalist olmak yeterlidir.
(bkz: bi halta yaramamak)
(bkz: yazar burada kendini kastediyor)
her türlü ayrımcılığı körüklemeye çalışmak, günlük hayatta hep gerisinde kaldığı bayanlara saldıran başlıklar açmaya çalışarak ego tatmini ve tamiri yapma gayreti.
(bkz: sol frame de okuyacak bir konu bulamamak)'tan yakınmak
farklı düşündüğünü zanneden bilinçsiz sıradan adam olmak.
kesinlikle incinin adı geçmesidir.şüpheniz olmasın.
*
akpyi destekleyen yazar için chpyi savunan, chpyi destekleyen yazar için akpyi savunan, mhpyi destekleyen yazar için akpyi savunan , sonra hepsi için akpyi savunan.
komünist, ateist ve beşiktaşlılık yeterdir.
(bkz: ateist olmak)
(bkz: beşiktaşlı olmak). bu ikisi yetiyor zaten.
göte göt demek.
her başlıkta ve enrty de elif ismindeki kızlara hakaret etmek.

evet sayın yazarlar elif benim en sevdiğim arkadaşımın ismidir.

elif de sözlükte yazar olan bir kızdır ve sadece onunla güldüğümüz bir olay yüzünden yaptığım bir eylemdir.

beni fazla ciddiye alan gelen söven özelden mesaj atan nickaltıma yazan onca zeka yoksunu görünce ekleme gereğinde duydum.

dahası beni erkek sanıp elif ismindeki birinin peşinden falan koştuğumu sanan bazı insancıklarımız bulunmuş.

geçmiş olsun hepsine.