bugün

Cevap yazmazsa o onun öküzlüğüdür. Ki erkek yazarlar ne olursa olsun cevap yazıyor. Bu götü havada kezbanlar yazmıyor genelde.
Gerek duymamaya çalışın, nadir kişilere mesaj atın. Sonra güven gelir.
(bkz: ay ben gülerim)
gereksiz cekingenliktir. ben mesaji atarim cevap gelmezse bu onun ayibidir. hem populer de neymis ya, pabucum daha populer.
ben de diyorum neden hiç özel mesaj gelmiyor. meğer lanet olası popülerliğimdenmiş .

tanım: gereksiz bir durum.
çekinmeyin adam yemiyorum burda.
Milyonların bacısı'na mesaj atmaktan çok çekiniyorum.
Benimdir. Bir keresinde girdisini çok beğendiğim 7. Nesil yazarı açık oylayıp tebrik mesajı atmıştım. Sönö fökrünü soran oldumu? diye cevap yazdı. Bende bir şey diyemedim tabi. O gün bu gündür eski nesillere mesaj atmıyorum.
Herkese atıyorum çekinmeden, gelen mesajlara da illaki cevap veriyorum yok öyle şeyler bizde olmaz.
kukla'ya atın lan çok naif biri.
(bkz: çekinmeyin çocuklar hepinize yetişirim)
istesenizde yazamazsınız. zamanında çok iyilik ettik sonra elimize ayağımıza dolandınız.

bundan sonra böyle işinize geliyorsa!
valla ben üşenmem niyetim belli. bacı olsun diğerleri olsun atarım mesajı onlarda cevaplar. mesele sizle sevişmediği için gelip kezban oruspu blilmem ne dememektir. bakın bana en fazla paradise5 e evde kalmış diyorum niye ? çünkü evde kalmış hahahaha ulan ya hahaha .
kukla bana cevap verdiği için artık çekinmiyorum.
popülerde ne herkese atarım istersem .hepsinin büyüğüyüm erkekse birşey desinler .