bugün

Sözlük yazarlarının kullandıgı pek pek memnun olup diğer yazarlara önermesidir.
Şöyle kış kokusu,kalıcı can alıcı bir parfüm önerirseniz sevinirim. Öyle bir parfüm olsun ki bu kokuyu duyan bahr-ı sefalarda yüzsün. O kokuyu başkasından duyan biri direk beni hatırlasın..

Edit: Bayan yazarlarımız için de karı parfümü onerirseniz onlar adına tişikkirlerimi sunarım.
Kızlar için: Adidas, mor olanından.

Erkekler için: çikolata kokulu parfüm.
max. öneririrm.
zara - black.
dolce gabbana the one(erkek)..6 yıldır kullanıyorum,ilk kez karşılaştığım hemen herkesten güzel tepkiler aldım..arada sıkılıp değiştirmeye kalksam da hep buna döndüm,yerini tutmadı hiçbişey

ama parfümün tenden tene farklı reaksiyon vermesi doğru mudur bilemem,o yüzden kesinlik belirtmiyorum..

kadınlar için de bence 212 sexy bambaşka bişey..10 metre öteden tanıyorum kokuyu..
Chanel chance.

Ya da önermiyorum ya, sadece ben kullanayım siz kullanmayın.
Erkekler için invictuc fakat bu biraz daha yaz kokusu... Kış için chanel - bleu var fena değil...
Erkekler için armoni code, siyah olanından.
Ecstasy noir deneyin farkı hissedersiniz.
Erkek için Burberry touch , bayan için miss dior cherry ya da chanel coco matmazel.
van milyın olur, cil sandir olur davidoff hat votır olur. baharatlı odunsu türk erkeği kokuları öneririmdir.nede olsa doğamızda lahmacun ve bilimum kebap çeşitlerini afiyetle gömmek var, o yüzden ter kokumuza uyumlu kokulardır. şekerli parfüm kullanan erkek gitsin aylaynır çeksin.
Dior homme.
Kimse benim gibi kokamaz.
Fiyatına göre değişir, çok pahalı güzel kokular var. Onların çakmasını açık parfüm satanlardan temin edebilirsin.
Boss, emporio armani, gucci ve lacoste.
Hepsinin bayan ve erkeği çok güzel. Özellikle boss ve emporio armani.
görsel
nur kokusu.

maaşallah hocam, inşallah.
(bkz: hermes)

insanın kendini ısırası gelir.
(bkz: 212)
Coco chanel.
(bkz: axe)
kokladığında hoşuna giden parfüm.
zemzem.
Jill sunder sun (kadın için)
Erkekler için sabit bir fikrim yok.
(bkz: yeni rakı)anason kokusundan etkilenmeyecek insan henüz yok.
Kızlar için pur blanca. Keşke kokusu biraz daha kalıcı olsa, fiyat artışına razıyız.