bugün

tanım: sözlük yazarlarının çeşitli yerlerine çeşit çeşit yaptırdıkları dövmelerdir.

efendim sözlükte birileri var, otun bokun istatistiğini tutuyor. yok sözlükçülerin şusu, yok sözlükçülerin busu... oldu olacak sözlük yazarlarının dövmelerinden ve nerelerine yaptırdıklarından da bahsedelim bari.
+ (bkz: sakin ol şampiyon)
- sen karışma rıza abi. çok kıl oldum hakikaten! sırtımda var efendim benimde sırtımda.
çok pis döverler.*

edit: eksileyenlere hak verdim şimdi... dövün beni.
tam sağ bileğimde dısa dönük tarafta haliyle, bir kelebenk dövmem bulunmakta sor hele sor bi gercek mi? hayııır!!! sebebim annem! ilerde bi delilik yapabilirim amma.
sol kolumda melkten bozma bi şeytan var. ben dişi diye tanımlıyorum görenler vampir sanıyor ama sevimli ya o.
sol kol arkası; familia
sağ kol arkası; veritas
sol bacak arkası; kartal totem
sol göğüs üzeri; bjk amblemi
to be continued...
bu sakızlardan çıkan döğmeleri küçükken evdeki dolabıma, apartmanın kapısına, arabalara ve gözüme güzel gözüken her yere yapıştırıyordum. hani sakızın parasını verdiğim için dövme benim sayılır ya. onlar oluyor mu ki acaba ??
boynumun altında bir tane peri kızı var. severim keratayı. ikincisi ise ayak bileğimde olacak. bakkalınızdan ısrarla isteyiniz.
not: benim dövmem birinin canını sıktı galiba. hey allahım ya.
(bkz: çakıl çakmaktaş) * * .
ericadamstr'ı tek geçtiğimdir.**
küçükken ateşli hastalık geçirmişim, onun kalıntıları var sayılırsa.
sevgilisinin doğum günü.
sirtimda kirlangicim var benim de.
sol omzuma yakın bir yerde dikenli tel dövmesi var, yeri ve deseni yaklaşık şuna benziyor:
http://t0.gstatic.com/ima...6/7753/dovme7.jpg&t=1

bir de sol elimin üzerinde, işaret parmağımın altında, başparmağa bakan tarafta tavla zarındaki 5 rakamına benzeyen minicik beş nokta var.

bir gün coşarsam öykülerini anlatırım.*
bilhassa iç batı anadolu'da büyük bir merakla beklenen dövmelerdi. evet tam on iki yıldır bu anı bekliyorduk. sözlükçülerin dövmeleri. şükür ki bunu da gördük, şükür ki bundan da eksik kalmadık. saygılar.
sağ omuzda kelebek.
bazen, müstehcen bir konu olabiliyor bu yazarların dövmeleri.
sol kolda bir kelebek. *
göt çatalımın hemen üstünde renkli bir kelebek.
göt çatalımın hemen altında, daha da altında, tam basurun orda, hakkı bulut portresi.
(bkz: kafaya beyin çizdirmek)
http://www.iyi-resimler.c...tattoo-resimleri-962.html
(bkz: Say say bitmez şimdi sözlük)
5 sene sonra entrysini gireceğin dövmelerdir.
çıplak oturan melek.
sol kolda birden fazla anlami barindiran rakamlardan olusan bir dovme, sag kolda ise anka
güncel Önemli Başlıklar