bugün

sübhanallah ibretlik.
görsel
aslında bir yazarımız var, ah çok güzel ama izinsiz paylaşamam.
güldürdün abla.
http://www.google.com/url...&ust=1444666362624301
insan bari keser fotoğrafı aratınca çıkmasın diye.
http://www.google.com/img...&docid=EesRddkhZM28cM
görsel
Sarah herigan diye bir yazarın yabancı çok güzel bir kadını profil resmi yapması, milyonların bacısının güzel bir hatun resmi koyması gibi fake resimlerdir. inanmayınız.
görsel
Oradan buradan aşırılmış fotoğraflardır bari sıradan tiplerin fotoğraflarını koyun profilinize ama o Zaman sazan avına çıkamazsınız doğru.
Harun abi bunu beğendi.
(bkz: karı var dediler geldik)
görsel
paylaşılmaması daha doğru olacaktır ancak "paylaşacağım da paylaşacağım." diyorsanız fotoğrafın size ait olduğunu gösteren kanıtlar da kullanmalısınız: kağıtta yazan kullanıcı adı gibi. yoksa güvenilir bir paylaşım olmuyor. tabii fotoğrafın size ait olduğu kanıtlandıktan sonra mesaj kutunuza dolacak abazanlardan hiç söz etmiyorum farkına vardıysanız.
Lunpen'i bunca zaman erkek zannetmistim megersem ucan memeliymis.
Lunpenpen abi sen görmeyeli baya değiştin.
Fotoğraflardır.
Bu fotolar fake, brazzers da gormustum. Milleti ne kandiriyonuzlan.
dudu peri

görsel
saygılar..

bu konuyu hortlatıp duranların amlarına eşek arıları hücum etsin efenim.
gözden ibarettir.

bütün dünyanın görmek istediği ve aşık olduğu fotoğraflardır.
benim de öyle.
ben de aşık oldum.

hayır bir de ''sözlük kızı'' tanımına nasıl kendilerini koyabiliyorlar anlamış değilim.

edit: şimdi de biri erkek suratlı ve 'rus' olmak üzere, bir de kalçasız,motorlu bişey çıktı.

aşık olma katsayım artıyor...

(bu koca kafalıya niye güzel dedi ki bunlar şimdi allaala)
Erkek olmanın sahaneligini gösteren fotoğraflardır.

Çok güzel lan. Makyaj yok, Brezilya fönü yok, eyebilmem nesi yok.. en fazla jöle. Cek barzo barzo koy. En fazla çirkin derler ki standart zaten belli amk. Ohh mis.
Şimdi bu başlık hakkında söylenecek çok şey var; ama söylemesem daha iyi. Bu arada bayan putin gerçekse diğer sözlük kızları bir daha fotoğraf falan koymasın. Ayıptır.
tipinizi sikiyim kızlarıdır.
görsel

Öptüm.
yine memelerini bacaklarını açmış ablalarla dolmuş fotoğraflardır. erkeklerin gözünü seveyim en azından sikini açıp atmıyorlar şuraya.
şu an ağlıyorum, yapmayın tumblr popileri plz.

bunlar gerçek mi? gerçekse komik değil.