bugün

görsel
Kaştaki simetrisizlik. Simetri hastaları çıldırıyor.
Gece gece hayata küstüm mutlu musunuz?
geç geldim.
edit: levre rouge kızımız da erik gibiymiş.
görsel
görsel
Bu olmasını umduğum fotoğraflardır.
dunyanin kahri gayet de hoş bir bayan simdi bok atmis olmak icin bok atmayin kadina.

fekat baya instagrama cevirmis sozlugu.
Çıtır çıtır yenecek kızlardır. Dünyanın kahri, yoldayım geliyorum. Evet.
Bak samimi söylüyorum devecinin daha seksi olduğu fotoğraflardır.
dün sana şişko diyenler olmuş ve fotoğrafı atmışsın. keşke bunu atsaydın daha çok etkilenirdik kanks;

görsel
görsel
görsel
sözlüğün insanların kimliklerini açık etmeden, kimse kimseyi göremediği, fiziksel bir önyargı oluşamadığı için sadece yazılanın önemli olduğu bir mecra sanıyordum. Bu başlıkla karşılaşana kadar. Sadece kızlar için konuşmayacağım, bu sözüm erkek yazarlarımıza da geçerli. Fotoğraf atarak ne yapmaya çalışıyorsunuz? Özelden size birilerinin yavşaması egonuzu mu okşuyor. iki memeniz götünüz kasınız var diye bir taraflarınız mı havada? Amaç nedir yani bundaki. O zaman bu sitenin adını değiştirim uludagram yapalım. Ayrıca sevgilisi olan var olmayan var baylar bayanlar ne yapıyorsunuz. Ya birisi sizin fotoğraflarınızı görüp azsa sonra da birine tecavüz etse hoşunuza gider miydi. Çok ciddi ve hassas meseleler bunlar. Basit gibi görünüyor ama değil. O yüzden yazdığım bu yazıyı okuyanların hemen bütün fotoğraflarını silmelerini rica ediyorum. insan olun biraz.

Uzun lafın kısası üç posta attım helal edin.

edit: espri anlayışı da yok ki millette.

(bkz: basayım eksiyi de ağzının payını alsın)

edit 2: illa her entrymizin altına şakadır bu mu yazalım lan bu ne. vicdanınız yok mu.

edit 3: her editleyişimde bir eksi geliyor editlemeyi bırakmam lazım.

(bkz: sigarayı acilen bırakman lazım)
Biraz güzel ayak görseli de içermelidir.
(bkz: bugün de ölmedim anne)
Niye her seferinde mal mal capsler atiyonuz her zamanki gibi yine çirkinler.
Fotoğraflara boyle bakıyorum görsel
görsel
bi kahvenizi içerim :')
görsel
görsel
görsel
Evet efendim. Çoğunluğu budur.
kim bu şişko ayıp değil mi milletin fotoğrafını izinsiz ulu orta paylaşmak? özlemle beklenen fotolar.
Kaş ve dudak kombinasyonu.
Kahırlı hatun cok guzelsin efsanesin afet-i devransın
Hadi zirvede birakta git artık.
şu rezilliğe bakın. Böyle başlıklar yüzünden anamızı, bacımızı sözlüğe salamıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar