bugün

buyuk harflerden olusan ascii degerinin binary formundaki degeri 010100110101011101001000 olan 3 harfli.
sex was here.
bir kere bile kullanmadığım gülücük kısaltması. ben güleceğim zaman gülerim kardeşim, gülücüğümü neden kısaltmalara sokayım, neden içine w harfi sokayım, cidden sokayım bu işe. şimdi ben yazdım, yazdığıma güldüm, okuyan belki buna g*tüyle gülecek, e o zaman ne olacak? yok kardeşim, bu selami şahin'in dandik esprilerinden sonra attığı kahkahalardan bile kötü. sen bana de ki; swh osuruk efekti, tamam amenna, öperim gözlerinden ama gülücük deme, gülesim geliyor.
entry de espri yapmaya çalışan kişinin kendisinin de komik olmadığını anladıktan sonra kendi kendile gülelim bari diye ayar verme halidir.*
(bkz: entry koruma kalkani) *
tükçesi kullanılmadığı için iyice itici gelen gülen yüz ifadesi.
türkçesi gülen yüz var burda * olmalı.*
mfo olsun, axl olsun herhangi 3 harfin bir araya gelmesi; hatta kkk ornegindeki gibi tek bir harfin 3 kerre tekrarlanmasi durumu bile beni bu kadar sinir etmeye muaffak olamadi nedir yahu bu swh; simdi entry girerken suratimizda hafif bir tebessum mu olusuyor, onu mu belirtiyor bu swh; yapmayin guzel kardeslerim yapmayin amerikali lise bebelerinin birbirine cektigi mesajlarda bile kendine yer bulamazken yuceltmeyelim su lanet 3 harfi..
gülme efekti olarak kullanılan zerzevat. o sarı suratlı şekilleri de insanı tiksindirir*.
nefret ettiğim şey. evet nefret ediyorum ve hatta nefret kusuyorum bu swh'ye. ne kadar samimiyetsiz, çaresizlik anında kullanılan bir şey bu? evet o kadar kötü, nefret veren bir şey. kullanmayın. kullandırtmayın.
tiksinti uyandiran ne idigi belirsiz gülme efekti.
*
neden türkçesi kullanılmaz dedirten şey. (bkz: gülücük burada)*
samimiyetsiz sırıtış tam burda manasına gelen kısaltma. konduğu yer sayısı ile samimiyetsizlik katsayısı doğru orantılıdır. *
(bkz: seovi was here)
messenger kullana kullana ifade kullanma alışkanlığı edinmiş birisi için sözlükte bir kurtuluştur.
durup da iki nokta parantez koyamadığı için böyle duygusunu belirtir yazar.
zamanla onu da kullanmamaya alışacaktır. sabır. *
aptal sitcomlarda aptal esprilere gülmemiz gerektiğini anlamamız için gülme efekti verilmesinin yazılı anlatıma dökülmüş halidir.
özellikle sitcomlarda zırt pırt duyulan gülme efektinin yazısal halidir. insanda gülünmeyecek şeye dair bile gülme hissiyatı yaratmaya çalışır.
(bkz: gsg)
ulfgar: Sen kimsin lan ?
swh: Her yıldızlı bakınızın altından ben çıkarım.

Çok gereksiz bir olaydır. Kullanan yazarlara saygı duyulmalıdır gülmek güzeldir fakat okur için ufak bir zaman kaybı yaratan yıldızlı bakınızın can yoldaşı.
bazı yazarların ortada komik birşey olmasa da kullandıkları ifade. kullansınlar efendim tabi ki parayla satılmıyor ama entry i tipsizleştiriyor kanımca.
nickaltı entry sinin sonundaysa "ne kadar sevimliyim dimi?" "şaka len şaka" manasındadır.
başlık falanca nick olsun.
entry de şu olsun madem;
'geçen gidilen mekanda hesabı üzerimize yıkmış, bizi onca hesabın altında bırakarak gönül kırıklıklarına sebep olmuş ibne gibi puşt gibi bi yazardır.' swh
ye boku, iç suyu ondan sonra swh. tabi.
bir ingiliz sömürgesi olan "swh", kurtuluş savaşı'nda kurtarılarak, tdk'nın kurulması ile "gb" adını almıştır.
yavşakça bir laf. laf da değil aslında da... lan tamam, madem sıçık bir popüler çarkın parçasısın, madem her yazdığını sonuna "swh" koymadan bitiremiyorsun, bari türkçe bir şey yaz da... yaz da o da ayrı dava, yine bi' iğrençlik... bir nebze mi? yarım...
aha da işte budur * * ilk swh örnek, ikinci swh gerçekten güldüğüm için yapılmıştır * gider bu *
(bkz: besiktas in kadikoy de uefa kupasi ni kazanmasi)
msn de bi müdded sonra insanın otomatiğe bağlanmış gibi yollamasına sebeb olan icad.