bugün

(bkz: s was hot)
Gb daha samimi bence.
Sadece gülücük değil aynı zamanda muziplik, hınzırlık ifade eden kısaltma. GB bu anlamları yüklenemiyor.
(#16492258)
"isma(y)il buradaydı" nın kısaltmasıdır.
(bkz: güldüm piç)
sözlüğün en çok kullanılan yıldızlı bakınızı.
ilk karşılaşanların genellikle " sıvıh ne lan " tepkisi verdikleri kısaltma.

(bkz: smiley was here)

şahsen bana öyle oldu.
bence komik olmayan entrylerin sonuna koyulan kısaltmadır. çünkü "swh" eki, bulunan hiçbir enrty komik değil. gören varsa lütfen söylesin, ayrıca itiraf ediyorum "swh" koyduğum entrylerime ben bile gülmüyorum. sanırım çok yanlış anladık biz bu "swh"yi.
(bkz: swnh)

(bkz: smile was not here)
smiley kullanmak yasak oldugundan,smiley seven sozluk uyelerinin en buyuk yardimcisidir.
entrylerin sonunda smiley olmasın denilmiş ama entrylerin yüzde 60 ında var bunlardan. "biz yaparız ama sen yine de yapma." entrylere forumsu girdi havası katan hede. sözlük yazarlarının uzak durması gerekir efendim.
en iğrenç smiley şekli. * şeklinde yapılırsa hele de entry sonundaysa iyice iğrenç.
yıldızlı bakınız içinde kullanılması gereken smile şekli.
'':)'' smileyinin ta kendisidir.
(bkz: suck was here)
gay işidir.
Üç harflidir.
adımı seviyim baş harfi her yerde kullanabilirim ben artık bunu niye çünkü ben malım amk. *
yıldızlı bakınız içinde gördüğümde sinirden deliye dönüp bana eksiyi bastırtandır. çok sinir bozucu ve iticidir.
en nihayetinde "guldurdun pic" demek gibi bir seydir. sikimsonik tanimi gectikten sonra sözlukteki anlamina gecelim.
gülse birsel senaryolu dizilerde salya saca saca gulen, iq seviyesi bir elin parmagini gecmeyen mostmodern varliklarin yaptigi safak sezer vari esprilerin sonuna koydugu hede. Peki bunu neden koyuyorlar ? cunku yaptikleri seyin espri oldugunu cözmek icin tiyo niteliginde. bana iki seyi hatirlatiyor:

1: dandik amerikan slapstick komedi dizilerdeki "espri yaptik gulun" alkisli ses efekti
2: espri yaptiktan sonra meme görmus ergen gibi siritip arkadaslarinin gözlerinin icine bakan angut.

yapmayin amk bunu.
bunu kullanmaktan ve kullananlardan nefret ediyorum ama alışkanlık mı olmuş bilmem çok kullanmışım. ama bundan sonra kullanmayacağım. swh ne amk? daha anlamını bilmiyorum. onun yerine gülücük, gb daha cazip bundan sonra böyle.
3 harfi ve ortasında da ''i'' yoktur. * *
eksi verme sebebi. isterse gördüğüm en güzel entry'i yazsın bunu görünce basıyorum eksiyi. ne cins bir insan yapar bunu ya. *
(bkz: sikim was here)
cümle sonunda gördüğüm gibi eksilediğim sikindirik gülümseme ifadesi. böyle gülen erkeklerin yüzde yetmiş ılık olduğu ile ilgili çok ciddi bir tespit yaptım.