bugün

2 yıl sonraki survivordur. hayırlısı bakalım.
ünlüler cırt.
mutabıkız.

belki ülkeler arası bir şey deneyebilir gene.

düdüt : bilmişim ya lan. keşke daha faydalı şeyleri bilsem.
iyi oldu acundan biktik artik, gitsin artik bir adaya yaksin gemisini yasasin orada artik. bence orada ömurun sonuna yasasin.
2018 de katılıp erkenden elenen Emre Durak isimli yarışmacı bu sene tekrar yarışacak ve %99 kazanacak. Demedi demeyin.
Acun medya eğer yarışmadaki parkurları değiştirmezsa, ve yine poktan bir formatla çıkarsa, reytingde dibe vuracağı yarışmasıdır.

Baydı yani cidden. Biraz farklılık şart. Yada hiç yapma yarışmayı.
görsel

Nejded'in kesinlikle katılması gerektiği yarışma. Reytingler tavan yapar.

#nejdedsurvivora#
10 yıldır aynı şey amk.
Kaydırakran kay havuza atla tırman zıplayıp fayansı kır.
Tahtanın üzderinde dengede kal.
Koşup engelleri aşıp basket at şişeyi kır.
Ee amk?
Ciddi ciddi bunu izleyen gerizekalıdır.net
Ben de 5-6 yıl önce gerizekalı gibi izliyordum.
Sonda ki atışları kaldırsa Acun reyting rekorları kıracak yine.
Türkler vs Yunanlılar izleyeceğiz.
saçma gibi ama doğru demiş eleman.

[https://instagram.com/p/BqKS4JXFI1Z]
[https://instagram.com/p/BqKTwVKFmwS/]
Keşke hiç çekilmese.
birbirinden yakışıklı yunan erkeklerini izleyip, gözümüz gönlümüz bayram edecek.. gına gelmişti ünlülerin ego savaşından.
Türkiye yunanistan olacakmış bu sene.
şeyma subaşı'da katılsın.
iki takımın da tanıtım videosu yayınlanmış.. daha önceki yorumumda birbirinden yakışıklı yunan erkeklerini görüp gözümüz gönlümüz açılacak demiştim.. dediğimde yanılmadığımı tekrar gördüm.. allahım şu yunan erkek yarışmacılarda ki yakışıklılığa bakar mısın hepinizi yerim oyş.
Turabi reyis yoksa izlemeyeceğim.survivordir acun abi turabiyi getir şampiyon yap.
Yunanlıların bizden daha efendi olacağını düşündüğüm yarışmadır.
Her yil oldugu gibi bu yilda izlemeyecegim.acun hak etmiyo aq.
her yıl olduğu gibi yine birbirlerine çemkiren tahammülsüz yarışmacılar ile ülke imajımızı zedeleyen survivor sezonu olacak.
yunan erkekleri gözümüzü gönlümüzü açacaktır..
Sonunda bugün başlıyor.. yaşasın, bir birinden yakışıklı yunan erkeklerini görmeye, gözümüzün gönlümüzün açılmasına son 40 dk kaldı.. hepsini yerim oyş.
Türk halkına kendi yaşadığı survivor'ın daha zor olduğunu unutturan uyku ilacının yeni sezonu.

Size sezon sonunda kimse ödül vermeyecek ya da dizilerde oynatmayacak ama sivri biber hala bazarda 15 lira.

Uyandırayım dedim.
sırf yunan kızı götü izlemek için şöylesine bakacağım yarışma..

yoksa kim ne yapsın türk kızınin kuru kemik götünü..
Yine başlayan illüzyon şeysi. 5 ay daha maruz kalacağız.