bugün

bi fiil yaptığımdır. hep öyle alıştım.
genelde sevdigimdir.
zayıf gösteren kıyafetler.
ergenlik zamanlarımda çok yapılır genel de zamanla pek umursamıyorsunuz rengini .
Hem seksi hemde Zayıf gösterir özellikle beyaz tenliyseniz.
beyaz tenli ve renkli saçlara sahipseniz, baştan aşağıya siyah giyinin harikulade duracaktır.

ayrıca herzaman kurtarıcıdır.
kara gözlü kara kaşlı insanlara çok yakışır. benim gibi.
istisnasız herkese yakışan o rengi tercih etmektir.

(bkz: iyiler siyah giyer)
Kilomuzu kapatmaktır elbette.
Çok sevdiğim bir kombinasyon olur kendisi.
Siyahın yakışmayacağı insan olmadığını düşünenlerDenim.
biraz resmi biraz şık biraz asalet üçünüde içinde barındıran kıyafet seçimidir.
Şık bir görünüm kazanmaktır.
Bir takım insanlar tarafından "ergenlik", "gelip geçici" tarzı yorumlara maruz kalsa da yaklaşık 4,5 yıldır vazgeçemediğim renktir. Bir süre sonra farklı renk giydiğinizde aynada kendinize alışamayıp siyah olanını giyip çıkıyorsunuz.
tek renk seçmek isteseydim ben de yapardım. en sık elimin gittiği renk.
yaz aylarında işkence olan durum.
karizmaya karizma katar erkeği çelici gösterir ve unuttulmayanlar arasına sokar benden demesive söylemesi her zaman siyah giyin ve giydirin.
kiloluysanız fazlalıklarınızı gizler, ufaktan kaslı bir yapınız varsa sizi normalden biraz daha iri gösterir. sihir gibi değil mi ?
asil duran bir renk, her zaman giyinilmesi "Cenazeye gelmiş gibi baksanaaa." diye dedikoduları beraberinde getiren renk kıyafetlerin giyilmesidir.
Benim pek tercih ettiğim bir renk değil siyah. Zaten uzun boyluyum iyice uzun gösteriyor. Göbek falan da yok bi de olduğumdan zayıf gösterince azcık gıyneş ben sene geymeycen diyom.
bu gün, benim yaptığımdır.
Kolay şık olmanın en basit yoludur.
renklerin güzelliğini keşfedene kadar, 24 yaşıma kadar karga gibi yaptığımdır. sonra deli gibi boyamaya başladım zaten.

siyah çok asildir, özeldir, değerli bir mücevher gibi. uluorta her olaya sokulmaz. özel zamanlarda olmalı ve" little black dress tarzı dışında" asla baştan aşağı karga gibi siyah olmamalı, başka bir renk siyahı daha iyi vurgular.
finlandiyalı metal gruplarında bu "başka renk " sarı kafalardır, yeterlidir.

add it: esmere başka, sarışına başka yakışandır ama en güzel beyaz tenlilere yakışıyor, erkekte de, kadında da, güzel tezat oluyor.
Asıl bir renktir.
Alışverişe gidince elim hep siyaha gider, yanımdakiler de hep başka renk mi yok der. Bu yüzden iş yerinde giyeceğim renkler ayrıdır ama özel de hep siyahtır rengim. Aslında siyah giyinen adamlar filminin bir de siyah giyinen kadınlar versiyonunu yapsalardı kesin yönetmeni ben olurdum.
yazın alenen yarra yemek anlamına gelen eylem. yazın beyazları stoklardan çıkarmak gerekir.
Matrix’e özenmiştir.