bugün

5 tane kontenjanı olduğu hâlde birini bile kullanmayan, parti içi disipliniyle diğer partilere adeta ders veren, onurlu duruşun timsali cumhuriyet halk partisi'dir. vekiline söz geçiremeyen mhp'nin, partinin içi ayrı bir dünya olan hdp'nin bakan verdiği, hatta eski bir bbp'linin bile girdiği hükümete chp girmedi. bu başarılı politikanın karşılığı 1 kasım'da alınacaktır.
Chp'dir. Tam takdir ettim dicem ypg terör örgütü değildir, hdp ile anlaşmaya hazırız ve benzeri açıklamaları aklıma geliyor yine soğuyorum.
hatta eski bbp'li ney lan? o göt dahilinde 3 göte daha teklif gitmiş bbp'den ama diğer ikisi göt çıkmadı. Bu gavatlar zaten yıllardır bbp'nin peşinde chp mhp kim aq. adamların tek alternatifi büyük birlik partisi ki onların mikecek tek partide büyük birlik partisi desticiyi görmüyormusunuz nasıl sikici bakışlar atıyor alayına hepinizi sikecem demek o bakışlar * )
Maksat akp hdp ile mecburen hükümet kursun da biz de bunun ekmeğini yiyelimdir. Aha devlet bahçelinin g*tünde patladı. Bu küçük düşüncelerle nasıl bir muhalefet olacak ben bilmiyorum ki
cumhuriyet halk partisi'dir. deniz baykal'ın red etmesi şaşırtmıştır. Erken seçimde oy vermeyeceğimi söylemiştim ama ön seçim olayına devam ederse oy verebilirim.

Not: 2002 yılında siyasi yasağı bulunan teyp'in meclise girmesinde baykal'ın yardımı vardır.
Gerizekalılıktır.
Bir hükümet kuruluyor ve sen içinde yer almak yerine dışından seyretmeyi tercih ediyorsun.
2 ay 3 ay. Ne farkeder?
5 bakanlık az mı kardeşim. Şapşik bu partinin yöneticileri. Bir an önce istifa etmelidirler. Mhp yönetimi dahil.