bugün

doğru olanı söylemek, sevilmeme nedenleri arasında başı çeken hususlardan birisidir. insanlar; hep doğru olanı yapmanın ötesinde , duymak istedikleri şeyleri duymak ister , daha doğrusu yaptığı şey iyi de olsa kötü de olsa; hep birilerinin desteğini ister. doğru söyleyeni , dokuz köyden kovarlar lafına çok inanan biriyimdir.
herkes başka bişey diyor. yok birinin sevdiği birisi varmış yok birisi iliski istemiyormuş. bir baskası erkeklere güvenmiyormus bazısı eski sevgilisine tekrar donuyo falan. ya çok bahtsızım ya da kızlar benden kaçmak için böyle bahaneler buluyorlar.
Aşırı ısrarcı olmak , çok melankolik takılmak ve özgüven sorununun olmasıdır.
Bende muhtemelen çokça vardır. Aslında her yönden sevilesi bir insan olsamda nedense kimse sevmiyor.
(bkz: çirkin olmak)
(bkz: güven vermemek)
(bkz: kötü olmak)
vs.
sevilmeme diye bir sey yok.
sevmesini istedigin insanin sevmemesi var ama.
Tahirle zühre meselesi gibi. tabii ki ben elmayi seviyorum diye elmanin beni sevmesi sart degil.
ben elmayi severken beni armut sevdi mesela.
bu cok yaman bir talih. nedeni de yok caresi de.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler.
Param yok dahası olamaz.
zaman zaman patavatsızlık boyutuna ulaşabilen dobralığım.
Kendini sevmemek.
çirkin olmak, hasta olmak, yetememek, kaldırılamamak, çekilememek diye uzar gider.
Tip önemli.
böyle bir soruya maruz kalındığında, soruyu soran kişinin sevginin ne olduğunu bilip bilmediğini araştırmak ve karşı cinsin mi yoksa herhangi birilerinin sevmemesinden mi bahsettiğini öğrenmek elzemdir.
Çünkü Biz doğarken dargındık hayatla.
sevilmek size bir şey katmaz. ama sevmek insanı olgunlaştırır kendini geliştirmesine olanak sağlar. siz sevmeye devam edin bırakın onlar sevmesinler siktir edin.
Gerçekleri yüze vuruyorsan sevilmezsin.
sevmektir arkadaşlar.
Bilmiyorum. Şişmanlık, çirkinlik ve sosyal beceri eksikliğimden kaynaklandığını düşünüyorum.
Çirkin tende güzel bir ruh, bir kalbi bağlayamaz mı ?
Genelde şişman ve gözlüklüler sevilmez zaten.
(bkz: çirkinim)
herkesin istedigi gibi biri olmamak. herkesten farkli olmak, farkli dusunmek. farkli olan dislanir anlayacagin.
Deniz gibiyim, girince alisiyorsun.
Ama bir turlu girmiyorsun.
Ne olmuş yani sarı saçlı mavi gözlü 1.90 degilsem birde 110 kiloysam. Fiziki özellikler engel değil.

(bkz: zalımsın yar)
kendinizi sevmemeniz bir neden olabilir.