bugün

yurdum abazanina mahsus bir durum.

lan dingil, biz senin esin miyiz, kuman miyiz? bugun canim sikilir yarin birakirim seni. öküz.

iste bunlar hep metrobuse binen fakir abazanlar.
piç bir erkeğin yapmayacağıdır.

yalnız ilk cümlede erkek, sonraki cümlede kız, en sonda da cinsiyet belli değil.
kimin ürünüsünüzamına koyim?
sonra o namusunu öldürürler.
arkadışının sevgilisini de "emanet" diye kaydetmiştir.
yobaz ne alaka gerizekalı dedirtecek yorumlara sahip başlıktır. er kişi böyle kaydettiyse eğer namus gözüyle bakıyordur yani seviyordur tabi ama sizin gibi kaşarlar ne anlar bundan muamma. bu gün sıkılır yarın bırakırım ne demek lan ?
Ooo namusu kirletincede rehberden silecek olan abazalarin yapacaklari durum soz konusu olabilir efenim.
krolukta bir dünya markası olan insandır..
sahiplenen türk erkeğinin işidir.
ayni anda 3 tane kizi idare eden yavsaklara terk edilmek agir koymus ki, yarin seni birakirim ne demek lan diye ahkam keser olmuslar.

biz sizin ne maliniz ne de namusunuz. evlen, esi ol bayanin. o zaman istersen haspam diye kaydet. kimsenin umrunda olmaz.
-beyler bi dakka telefon çalıyor.
-efendm?
-efendim namusum?
-tamam hemen geliyorum
+abi nolmuş?
-namusum tuvalette kilitli kalmış.
+hadi ya!
-evet. ben namusumu kurtarmaya gidiyorum beyler siz takılın

not: herkesten çok özür diliyorum.
fazla arabesk bir eylem olsa da birinin sizi böyle sahiplenmesi güzel. daldan dala'cılar bilmez.
kimin aynı anda 3 kızı idare ettiği umrumda değildir ben de o kişilerden değilim. ayrıca kimse size malımızsınız demedi. siz namusum diyecek kadar kendinizi sevdirip sonrada off sıkıldım diye bırakırsanız orası ayrı . ortamlara meze olursunuz o derece.
Ergen cahil işidir, gormemislik vs vs.
her önüne gelenle kırıştıran, bir gün onun yatağındayken diğer gün bir başka kekonun altında gezinen, namus kelimesi geçtiğinde namusu bacak arasında aramayın yea diye yırtınan yazarın beyanıdır.