bugün

insana yaşadığını ututturur başka diyarlara götürür hele ki o gülüşü aylardır görmediyseniz mutluluktan uçururur sizi ayaklarınızı yerden keser bulutların üzerinde birlikte yürürsünüz.
(bkz: çok özledim sözlük)
(bkz: random gülüş)
yaşama sebebidir. günün bütün yorgunluğunu alır, sinir stres kalmaz insanda. mutlu olmak için, yaşamdan keyif almak için katkısı büyüktür.
huzurun gözle görülür halidir.
sevgilisi olan bireylerin yorum yapabileceği durum.
hele bir de gamzeli ise tadından yenmez.
Sarhoş edendir..
diş yapısına göre farklılık gösterir.
gönlü yakar.
yarin tebessüm hali.

gülüşün ömre bedel,
gülen yüzün solmasın derim hep.
yediği darbeden dolayı kendisi için hiç bir önem arz etmeyen sevgilisi hakkında, onun gülüşünü göreceğime godzillanın altında kalırım daha iyi gibi depresif bir tutum sergileyen adama içinde bulunduğu durum yetmezmiş gibi birde sevgilinin gülüşü nedir şeklinde gelen soruya agresif bir şekilde yaklaşarak işte sevgilinin gülüşü budur dedirtecek iki kelimeden oluşan bir kelime grubudur.
sevgilinin anlattığı olayı anlamamanıza sebep olabilecek eylemidir. (bkz: sevgilinin gülüşünü izlemek) bazen "bu nasıl ilahi bi gülüş, insan mı lan bu" diye düşünürsünüz, bazen de onunla olan geçmişinizi düşündüğünüzde anılarınızın onun gülüşüyle bezeli olduğunu görürsünüz.
hele ki sevgiliniz size bakıp gülümsüyorsa ve gözlerinden sizi sevdiği anlaşılıyorsa o zaman o gülüş herşeye değerdir. ölmeye de değer öldürmeye de değer. (bkz: sin city den seçmeler)
Dünyanın en güzel,en büyülü,en içinizi ısıtan şeyidir.Ama uzaktaysanız ve artık o gülümseyi göremiyorsanız özlenilen insanı bitiren şeydir.
o gülüşler keşke benim için olsa denilendir.
Eski sevgilinin en çok õzlenen özelligidir.
ölünür de.
bir evladının gülüşü değildir.
Eger seviyorsan o gulusu gordugunde zamanin durdugu andir.
''sen bir gülsen, gülmedin ki; ben keyfimden ağlardım'' denilesi gülüştür.
ouu ne tatlı da bir şeydir.
yaşar'ın aldanırım şarkısını armağan olarak almaya hak kazanan gülüştür. mutlu eder.
özlenen ve içtendir. dev gibi adamdan o sesler nasıl çıkar, insan o kadar mı tatlı soluk alır verir gülme esnasında. çocuk gibi böyle minnoş minnoş.*
Sevgilinin gülüşü seni herşeyden çok mutlu eder. O an işte o an her şey mümkün senin o kısacık gülüş anında.
Kimisi için hiç olmayan gulustur.

Hepinizin mi sevgilisi var lan?