bugün

Eger seviyorsan o gulusu gordugunde zamanin durdugu andir.
bir evladının gülüşü değildir.
ölünür de.
Eski sevgilinin en çok õzlenen özelligidir.
o gülüşler keşke benim için olsa denilendir.
Dünyanın en güzel,en büyülü,en içinizi ısıtan şeyidir.Ama uzaktaysanız ve artık o gülümseyi göremiyorsanız özlenilen insanı bitiren şeydir.
hele ki sevgiliniz size bakıp gülümsüyorsa ve gözlerinden sizi sevdiği anlaşılıyorsa o zaman o gülüş herşeye değerdir. ölmeye de değer öldürmeye de değer. (bkz: sin city den seçmeler)
sevgilinin anlattığı olayı anlamamanıza sebep olabilecek eylemidir. (bkz: sevgilinin gülüşünü izlemek) bazen "bu nasıl ilahi bi gülüş, insan mı lan bu" diye düşünürsünüz, bazen de onunla olan geçmişinizi düşündüğünüzde anılarınızın onun gülüşüyle bezeli olduğunu görürsünüz.
yediği darbeden dolayı kendisi için hiç bir önem arz etmeyen sevgilisi hakkında, onun gülüşünü göreceğime godzillanın altında kalırım daha iyi gibi depresif bir tutum sergileyen adama içinde bulunduğu durum yetmezmiş gibi birde sevgilinin gülüşü nedir şeklinde gelen soruya agresif bir şekilde yaklaşarak işte sevgilinin gülüşü budur dedirtecek iki kelimeden oluşan bir kelime grubudur.
yarin tebessüm hali.

gülüşün ömre bedel,
gülen yüzün solmasın derim hep.
gönlü yakar.
diş yapısına göre farklılık gösterir.
Sarhoş edendir..
hele bir de gamzeli ise tadından yenmez.
sevgilisi olan bireylerin yorum yapabileceği durum.
huzurun gözle görülür halidir.
yaşama sebebidir. günün bütün yorgunluğunu alır, sinir stres kalmaz insanda. mutlu olmak için, yaşamdan keyif almak için katkısı büyüktür.
(bkz: random gülüş)
insana yaşadığını ututturur başka diyarlara götürür hele ki o gülüşü aylardır görmediyseniz mutluluktan uçururur sizi ayaklarınızı yerden keser bulutların üzerinde birlikte yürürsünüz.
(bkz: çok özledim sözlük)
hele bir de çarpık gülüşlüyse.
bazen de eserinizdir.
joker gülüşlü derdi bana zamanında tabii. *
tiehhehehe şeklindedir efenim.
bir erkeğin görünce belki de hayatta en mutlu olduğu andır.

bir neden dolayı aranız açılır sevdiceğinizle. size uzak gözlerle bakar. siz hayattan soğursunuz o anlarda. kafanızı yere eğersiniz. sonra kafayı kaldırıp bakarsınız ki sevgili gülümsemektedir, o en içten hisleriyle size gülümsemektedir. bir erkek bundan başka ne ister ki ? dünyalar onun olmuştur artık. hemen sarılır ona. sımsıkı. öper onu, koklar. bir daha üzmeyeceğim der.

hele bir de durup dururken size bakıp gülümsüyorsa o anki mutluluğun tarifi yoktur zaten. siz boş gözlerle çevreyi seyrederken bir an gözünüz sevgilinize takılır, bir de bakarsınız ki o da size bakmakta ve gülümsemektedir. siz de ona bakarsınız böyle. gülümsersiniz karşılıklı. bulutların üstündesinizdir. o an hiç bitmesin dersiniz. ama bitecektir. güzel olan her şey gibi o da bitecektir. o bakışmadan sonra gözün hep ona takılır, belki hine bakar da gülümser diye ama o pek oralı olmaz.* ama olunca da o mutluluk tekrar yaşanır.

hülasa çok güzeldir sevgili gülüşü. bir erkek için en önemli şeydir. erkeğin sevgilisinden ilk isteyeceği şeydir.
aşağılarken oluşuyorsa fena kalp kırıcı dudak yayılması.