bugün

Yeni gelmis 11. Nesil yazzar.
hatasını belirtince entrysini silip kaçan yazar.
nicki güzeldir. O ne lan öyle. Ayrıca ağzı Bozuktur, bir de saygısızdır.
Nickinden ergenliği atlatamadığını betimlemiş yazardır. Fake te olabilir.
(#27365703) lAFLARI POPOSUNDAN ANLAYAN ADI ÜSTÜNDE ÇOCuK; muhtemelen de fake.

aNADOLU, tRAKYA DIŞINDA TÜM tÜRKiYE COĞRAFYASINI iFADE EDER HER ŞEYDEN ÖNCE, sadece DOĞUYU DEĞiL. izmir de Anadolu'dur, Zonguldak da, Burdur da. Bu bir.

Dahası kelime, anlam kaymasına uğrayarak, bugünün aktüel dilinde ÖZELLiKLE kONYA, kAYSERi VE lyOZGAT'TAKi MÜSLÜMAN GEÇiNEN AMA iNSANLARI ALDATMAKTAN GERi KALMAYAN, yiMPAŞ, dENiZ fENERi, kOMBASAN GiBi SAHTEKAR iŞ ADAMLARI VE yalancı HAYIRSEVERLER iÇiN KULLANILır olmuştur bu iki; HADi gazete falan okumadığın için bunu BiLMiYO OLABiLiRSiN BU KAFAYLA DA ÖTEKi NE?

Bu kadar zırcahili, kültürsüz tipi BURAYA TOPLAMAK DA YETENEK YANi zALL, bravo sana.
(#27375408) Atatürk'ü osmanlı imparatorluğunun başına geçmiş bir padişah zanneden kara cahil.
bunun gibilere ihtiyaç var. fabrikalarda gece vardiyasında eşşek gibi çalıştıracak böyle vasıfsız adam lazım...
yaralı stayla'nın qhanqasıdır. arsız belanın aranjörüdür. her gün vurur quru quru qubara.
Nick güzeli.
anavatanı esenyurt'tur allah bilir.
hap satiyorum diyereq olips iteler genjlere.
ne içiyorsa aynısından istediğim troll.

oha didim, çüş didim, bu cehalet türkiye için bile fazla didim.

--spoiler--
(bkz: osmanlı imparatorluğu nun çöküş nedeni)

atatürk olabilir, atatürk ne zaman başa geçmiş o 20 yıl içinde çökmüş osmanlı. üstüne başkalarının kültürünü ve dilini bizimmiş gibi kullandırtmış.
--spoiler--

başkalarının dili dediği türkçe olsa gerek, tohumu neyse artık. hayır atatürk kullandırmış da ne olmuş, 90 yıldır öğrenememişsin be yavrum.
on birinci nesil yazardır.

ben küfür etmedim tabi ki. cevaba bile gerek yok çünkü her okuduğuna inanan insanla napayım zaten.
Bazi gerçekleri tek cümleyle özetleyebilen yazardir. Karsit görüşten sig tepkiler gelmesi normaldir.
Özel msjları nikaltına caps yapmış üye.

Arz ederim.

Ay hadi inşallah.
yazik ya kimin cocuguysa yazari.
zaten aldigi nik ne amacla burada oldugunu belirtiyor.
2 gram akliniz varsa yazdiklarini, mesajlarini vs ciddiye almamaniz gerekir.
ben gorevimi yapayim sozluk ahalisine karsi.

ahahahah, gercekten komedi birisi kendisi.
sen kim ben kim ya git isine.
hOsh ghelmish chitir yazar inşallah erghendir.
11.nesil yazar.
yakında silik olması muhtemel değişik.

Millete küfredersen seni uçururlar.
http://www.uludagsozluk.c...%C4%B1zca-arkadan-vurmak/ 11.entry. sapıklara küfür ettim de sözlüğün gizli sapıkları rahatsız oldu.
Nicki bana msn li yillari hatirlatan yazar.
on birinci nesil yazar.

tamam anladık sözlük kızları, tipsizsiniz, bu yüzden kompleks var ama s.gidin artık da rahat entry girelim lan. yok mesaj attı şunu yaptı bunu yaptı, yalancılar iğreniyorum sizden. ben kaçar, uludağ by. siliyom hesabı.
11. nesil silik.