bugün

Sözlüğe kesinlikle şart olan uygulamadır, ortalık rahat bir nefes alır. Bunu dedim diye bir çeşit infaza uğramazsam iyidir. Eğer öyle bir şey olursa fedai durumuna düşeceğimi düşünüyorum. o zaman ipi en günahsız olanınız çeksin.

edit: yine yine yine anlatmak istediğimi delinin birkaçı anlamadı, peki madem.
gerek olmayan uygulama. çünkü, seri eksileyenler zaten kendi kibir cehennemlerinde boğulan tiplerdir. hayatta 31 çekmek ve karma grafiği dışında hiçbirşey başaramayan ve başaramayacağını bilen veya başarıyı klasik yüzeysel dünya işleri olarak gören * ve bu gerçeği kabul etmek istemeyen kabul etse de sindiremeyen, gerçekleri yazanlara kendi çaplarında bok atarak kendilerine anlamsız savunma mekanizması geliştirmiş tiplerdir. onlar yaşarken kibirlerinden dolayı daha çok acı çekmektedirler. her ağırlarına giden entry ve yazarı onların suratına şraaaakkk diye bir tokattır. bu onlar için daha büyük işkencedir böyle tipler için eli kana bulamaya değmez.

not: her eksileyen için demiyorum tabi ki adam gibi eksileyen eksilesin, seri eksileyen ve kendi düşüncesi olmayan reziller için diyorum(bir yazara gıcık kapıp diğer alakalı alakasız tüm entrylerini eksilemek, başlığa gıcık kapıp seri eksilemek vs. vs.)