bugün

2016 Haziran ayında Selena'nın yeniden başlayacağı müjdesidir.

2016 versiyonunda selena ve Burak evliler.
Yüce Honos vefat ediyor.
Nazlı üniversiteye gidiyor ve sevgilisi var.

Çok heyecanlandım şimdiden. Bir an önce yaz gelsin.
ciddi mi bilemedim ama,hades baba varsa izlerim.
bizleri mutlu edecek durum. evet.
şok eden haberdir.

ulan hangi üçünüz el ele verip "selena, selena, selena" diye andınız bunun adını he.

söyleyin kızmayacağım.
Doğru ise sevineceğim durumdur çünkü Çocukluğumuz bunlarla geçti.
ccc hades ccc.
Başlığı görünce selena gomez zannettim. Ama dizinin geri dönüşüne çok sevindim. Bide sihirli annem vardı çocukluğum onlarla geçti.
herif heralde trolledi bizi.nerden öğrendin?
çocukluğu on yıl öncesine denk gelen yazar/yazarlar?

türk televizyon anlayışının içine tükürülmesi gerektiğini hatırlatan durum.
yalan haber olduğunu düşünmekteyim.
umarım da öyledir. lütfen...

Edit: ne kadan çok seveni varmış. Şok içindeyim.
(bkz: tövbe de)
ya bunu nasıl yaparlar ya. ben nazlı nın lise yıllarını bilmeden üni yıllarına niye geçiyorum abi ? nazlının lise hayatınından da bi kaç bölüm isterdim.
selin de o zaman evlilik çağına gelicek ama demek ki ozanla evlenmemişler , leyla da erdemle de evlensin isterdim mesela ama erdem sanki ozan ın yanında sönük kalıyordu , bakalım görücez yeni bölümlerde erdem ozan falan duruyo mu ?

açıkcası burak ile selena nın bi ayrılıp bi barışmaları ve selena nın buraktan sihir olayları yüzünden kaçması güzel geliyodu şimdi evlenmişlerse başka bir heyecan yaratıcak akım bulmaları lazım yüce onos izin verirse burak da peri olabilir mesela erkek piri gibisinden ama.

bakalım ya of heyecanlıyım.
Yalan değil, bizzat gani müjde'den duyduğum haber. 1-2 ay sonra haberlere yansıyacaktır.
iyi olmuş. Hala izlenebilecek olan dizidir.
Sözlüğün yas ortalaması hakkında bilgi verici haber. Buralar bebe dolmuş la iyice.
yok artık dediğim olaydır...

uludağ sözlük haber herkesten önce biliyor.
Selenayı ben oynuyorum bu sefer.
efsane geri dönüyor.
https://www.uludagsozluk....iden-ba%C5%9Flamas%C4%B1/
gerçektense sabah erken kalkacağım kesindir.
çocukluğumuzun dizisi diyenler var. ulan ben daha 22 yaşındayım ama bu dizi varken de kazık kadar adamdım zaten amk. hangi çocukluk sizinkisi?
En sevdiğim ikinci dizi. Birincisi Thé walking dead. Heyecanla bekliyoruz. inş Hades ölür çünkü çok kötü. Seviyoruz seni Selena.
Artık reşit olan kardeşler el ele tutuşup eve erkek çağırabilir. Sakıncalı bir durum.
görsel
yıllardır beklenen hede.
artık selena ,el ele tutuşup se-le-na selena selena demek yerine gerek ios gerek android de çalışan mobil aplikasyon tarafından çağrılabilicektir.
vuhuuuuu çok mutluyum.
mervecikleri sevindiren olay.