bugün

esmerim biçim biçim diyorum başka bir şey demiyorum. Yalnız Sarışınlarım vücüdu AFET gibi oluyor. doğal sarışını tercih ederim. Saçını sonradan sarıya boyatan çoğu hanım malum yerime benziyor
Esmer tabi ki.
olur.

( entry burda )
kumral tabisi.
şu versusu kazanan belli hala sıkılmadınız.

tabii ki esmer. ( erkekte esmer ) *
Para, mücevher, briç partileri, çiftlik, kayak merkezi.
Bunlar yoksa evi terk ederim.
Sarışın beyaz tenli...
beyaz ten. esmerden ı ıh !
(bkz: karı)
Esmer tabiki.
ilk görüşte ne hissettiğime bağlı. o ilk anda yoğun duygular hissetmişsem, kafamda belirlediğim kriterlerin bir önemi kalmaz.
esmer, ben bayanda tercih etmiyorum. sarışın ya da beyaz tenli olabilir. buradan mı sipariş geçiyoruz?
tanrı sarışınları yarattı ve şöyle dedi : 'Ey insanoğlu, alın bu da size son kıyağım'
hangisi balık etliyse o bir adım öndedir.
Sıcak bir yaz gününde;soğuk bir limonata mı yoksa soğuk kahve mi tercih ederdiniz gibi bir soru.
kişisel özelliklere göre durum çok değişebilecek olmakla birlikte, yine de esmer maça 1 gol önden başlıyor bence...
bi doz kızıl alayım bende.
saçı kaşı simsiyah teni beyaz olan esmer oluyorsa esmerler.
Love insanı olduğum için yorum yapmayı tercih etmiyorum yattara gibin birine aşık olup mahçüp olmak istemem.
Hafif böyle ele geleni...

Ben zaten çocukluktan beri sarı saçlarından sen sorumlusunculara meyilliydim, bir ara kumrala dönüp kızıllara el salladım şimdi de birkaç tane hoş esmer görüyorum. Biraz da esmerlere yâr olmıyim bu aralar. Oh mis.
Sarışın olmak zorunda değil.
Çünkü mor ve kızıl da çok güzeldir.
Esmer konusunda biraz aykolik(yazar) gibi olabilir.
esmerleri pek beğenmem genelde ama siyah saçlı ela/yeşil gözlü ve beyaz tenli esmerler güzeldir, o ayrı
beyaz tenli esmer nasıl oluyor sorusunu akıllara getiren karşılaştırmadır.
kan tutan kasap: mesela merve dizdar gibi kadınlar.
Mesela upss boobs gibi kadınlar.