bugün

Aşk yoktur
ve sarisinlar 'boktur'.
Minyon. *
Bir komando atasözü der ki

Sarışın esmer farketmez, komandolar affetmez.
görsel
bana hangisi bakarsa . he, hayallerde yaşarsak esmer.
(bkz: kumral)
Önemli olan içi sarışın mı esmer mi ? Tabi ki şaka yapıyorum. Sarışın her zaman. Esmerden bol bir şey mi var bizim memlekette.
bu yaşıma kadar hep sarışınlar güzel geliyordu ama olgunlaşınca işler değişiyormuş , esmer diyorum.
Akıllı kültürlü, dünyadan birhaber olmayan ve makyajsız diyorum.
Kızıl alma çillenir
beyaz alma kirlenir
esmer al sekerlenir.
teker teker seçmek zorunlu mu?
kız olduktan sonra avatar bile olabilir, yereki kız olsun.
Yuvarlak yüz hattı için sarışın, daha keskin yüz hatları için esmer.
Tabi ki esmer abi.
Ayrıca bu konudaki gözlemimi belirtmek isterim;
Hatun esmerse sevgilisi yada kocası genelde sarışın, hatun sarışınsa kocası/sevgilisi esmer oluyo genelde yani ters orantı söz konusu sanki. (bkz: sarışının adı esmerin tadı)
yeşil saçlı alır.
bence kumral erkek. fazla sarışın ve fazla esmerlerde bir iticilik var ama kararında olduğu sürece çok çekici sarışın ve esmer erkekler de var ayrıca.

şöyle en güzel sarışın ve esmer kadınları yokluyorum kafamda. bunu yaparken her ne kadar marilyn monroe, scarlett johansson, candice swanepoel vb. taş sarışınlar gözlerimin önünden geçse de buna karşılık bir dolu esmer güzel olduğundan esmer kadın diyorum ben. esmer kadın esmer.
Erkek de esmer. Gerisini bilemicem.
Esmer. Hele bir de mavi gözleri varsa. Of diyorum.
kızlar için kumralın olmadığı yerde esmerin kazanacağı versustur. sarışınların çizgisi bellidir hepsinin ortalama güzelliği vardır ama esmerler çok uç noktadadır ya monica bellucci gibi çok güzel oluyorlar ya da diyabakırlı hewalcan gibi çok çirkin oluyorlar.
kızılşın denilerek kapatılacak konudur.
hep sarışın sevgili istemişimdir ancak bu zamana kadar hep esmer sevgilim olmuştur bende anlamıyorum.
Sarışınlık ve beyaz ten, bir kadına yakışan en güzel makyajdır.
sarışının adı esmerin tadı demiş büyüklerimiz.
(bkz: tarık Mengüç)

konu kilit.
Sarışın erkekler genelde daha yakışıklı oluyor.