bugün

Düşünelim oldum mu;
1- hiç kaçak elektrik kullanmadım
2- hiç uyuşturucu satmadim
3- hiçkimseyi taciz etmedim
4- küçük yaşta kız çocukları ile evlenmedim
5- hiç yaşadığım ekmek yediğim ülkeye ihanet etmedim
6- asker polis sehit etmedim.

Demek ki ben hiç kürt olmamamisim.

Edit: yazı ağır olmuş çok vicdansız bi yazı diyenler kusura bakmayın;

biz vicdanimizi...
yusuf yüzlü fırat çakıroğlu'nun şehit düştüğü ege üniversitesi koridorlarında unuttuk!

ve şimdi kimse bizi vicdanlı olmaya davet etmesin. ders vermeye çalışmasın..!

evet vicdansiziz çünkü vicdan birakmadiniz hepsini aldiniz..!
(bkz: kötü kürt)
(bkz: iyi kürt)
sen hiç asker/polis çocuğu olarak doğdun mu? babanın, it kopuk sürüsü yüzünden eve gelmediği geceler oldu mu? onca önleme rağmen vücuduna isabet etmiş taşların morarttığı yerleri gördün mü? babanın hiçbir arkadaşı 3-5 it tarafından şehit düşürüldü mü? ve buna rağmen hem baban, hem sen o mesleği heryerde gururla savundun mu?

diye cevap verilesidir..
(bkz: duygu sömürüsü)
Offf illah ettim bu kürt duygu sömürüsünden.
-hiç ortalığı yakıp yıktın mı?
-hiç molotof atıp masum bir genç kızı cayır cayır yaktın mı?
-her dakika ekmeğini yediğin toprağa ihanet ettin mi?
-evinde uyuyan polisi, çarşıda eşiyledolaşan subayı arkadan haince vurdun mu?
-bebek öldürdün mü hiç uykusunda?
-elinde silah bile olmayan 33 tane vatan evladını kurşuna dizdin mi?
-devlet malını yağmaladın mı? yakıp yıktın mı?
-eylem yaparken annenin eteğinin altına, çocukların arkasına yaslandın mı?
-sen hiç öğretmen şehit ettin mi 24 kurşunla?
-elektrik kullanıp parasını diğerlerine ödettin mi?
-kaçakçılık yapıp kanunsuz kazanç elde ettin mi?
-batının akdenizin çiçek gibi illerinde yaşayıp "biz bağımsızlık istiyoruz ama buralardan da gitmeyiz" dedin mi?

sahi sen hiç kürt oldun mu ?
Olmadım.

olsaydım da binlerce kürdü çoluk çocuk demeden öldürmüş bir örgüte destek vermezdim.
sizin mazlum edebiyatınızı sikeyim. senin yaptığın bu mazlum edebiyatını lisede kürt olan bir orospu çocuğu vardı pkk sempatizanı oda yapardı ama sana anlatayım, kürtlerin de yoğun bir şekilde yaşadağı Ankara yenidoğan da oturmuş orada okula gitmiş olarak anlatayım.

1-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek okula alınmayan çocuk görmedim.
2-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek tedavi edilmeyen hasta görmedim.
3-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek ticaret yapması engellenen kimse görmedim.
4-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek devlet memurluğu verilmeyen insanda görmedim.
5-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek mülk sahibi olamayan insanda görmedim.
6-Ben hiç "sen kürtsün" denilerek iyi bir okul kazanıp, alınmayan da görmedim.(Ankara'nın iyi liselerinden birinden mezunum.)

Yukarıda anlattığım orospu çocuğu varya, babası mecliste memurdu, benim babam ise özel sektörde çalışıyor, ilkokul mezunu. okuyamamış, devlet babamı da okutmamış ama çok şükür Türk'üz.

Gördüklerime gelelim;

1-Ben hep kaçak elektrik kullanan kürt gördüm.
2-Ben hep torbacılık yapan kürt gördüm.
3-Ben hep yol kesen, haraç kesen kürt gördüm.
4-Ben hep molotoflar, atan, yediği çanağa sıçan kürt gördüm.
5-Ben hep askere, polise haince saldıran kürt gördüm.
6-Ben hep kendisine hizmet götürmeyince "dövlet biz bahmiyir" diye bağııran, hizmet gidince götürenleri öldüren kürt gördüm.

Gördükleri yazsam bu liste uzar gider.

Şimdi "sen hiç kürt oldun mu ?" diyerek mazlum edebiyatı yapan kürtlere soruyorum hepsine.

"Siz hiç merhametli oldunuz mu? Merhametli olup pişmanlık duydunuz mu?"

Biz merhametli olduk, evet size sizlere merhamet gösterdik, yıllardır gösteriyoruz ve bu gün size gösterdiğimiz merhametten ötürü pişmanız.

edit: Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin.
yav he he.

adıyaman da doğu. ne farkı var yozgattan nevşehirden kırşehirden. aq anca ağlıyorsunuz madem beğenmiyorsunuz yaşadığınız yeri para toplayın yaptırın. escalade lerle gezen ağalara hizmetkarlık yapana kadar köyünüze ilçenize bakın aq. çobanın 2 karısı 14-15 çocuğu olan bir yerde hiç acitasyon yapma hakkınız yok. iç anadolunun köylüklerinde işler bilek gücüyle yapılır ama ona rağmen 3 çocuktan fazla yapan yok artık. burada maddi durumu iyi tarımla uğraşan ailelerin bile yapmadığı çocuğu orada siktiri boktan çoban yapıyor. neyle bakacaksın büyüteceksin okutacaksın at beyinli. hayvan gibi çocuk doğurtturacağına önce otur bi düşün. sen köpek gibi sikiş, ağaya çıtını çıkarmadan hizmet et sonra gel burada yoksulluk, foşşik dewlet diye ağla. gerçi şimdi ağaların yerini pkk aldı. eskiden ağa ne yapıyorsa şimdi pkk yapıyor. aynı tas aynı beyinsiz düzen.
Bu tarz varoş, ezik, kokuşmuş edebiyattan sıkılmış o kadar fazla insan var ki bu ülkede. Sürekli mağdur olan insanların kendilerini bu mağdurlukla yüceltmeye çalışmalarından oldukça rahatsız oluyorlar.
Olmadım, olmak da istemiyorum.
ben ekmek yediğm kaba pislemedim.
ben kendi köylümü, kardeşimi, dağa kaldırmadım.
ben tembel değilim. 5-10 çocuk yapıp devletten yardım alıp sonra da dövlet bize bakmir demedim.
ben kompleks sahibi değilim. kürtten, vali, iş adamı, savcı, hakim, öğretmen, milletvekili, cumhurbaşkanı velhasılı kelam her şey olduğunu biliyorum. ama kürtüm ya bok atacam ya işte ben böyle bir .... değilim. maalesef de kürt olamadım.
ben hamile kürt bacımızı hastaneye taşırken askere kurşun sıkmadım. o nedenle kürt olamadım kusura bakma kardeşim.

http://www.ensonhaber.com...ta-tasidi-2015-08-01.html
(bkz: duyar kasan çıksın site kasıyor)
(bkz: Sahi sen hiç oşek siktin mi)
olmadım. olmadım da, başlığı açanın yazdığı ağlaklığa da g*tümle güldüm.

yazık lan hewal.
Yavşak bir yazarın duygu sümkürmesi yapmak için sıçtığı sikimsonik başlık. Ulan orospu evladı yaptığın ajitasyona kendin bile götünle gülüyorsun amcık. Kürt olmadım ana olsaydım kendi kendimi sikerdim. Kürt amk. Memlekete hiç bir faydası olmayan sadece tüketip yediği kaba da sıçan asalak ırkımsı...

Not: Türk olmanın bugüne kadar bana ne bir artısı ne bir eksisi olmuştur. Türk olarak Türklüğün gurur duyulacak bir sıfat olduğunu düşünmüyorum. Kürt olmanın da aşağılık bir sıfat olduğunu düşünmüyor(d)um. Lakin kendileri her daim pkk nın götünü yalayıp, ekmek yedikleri kaba sıçan, kendisini koruyan askeri güce, tedavisini yapan doktorlara, cahilliğin dibindeki insanlarını eğiten öğretmenlere silah doğrultan, silah doğrultanlara destek olan hain asalaklar olduklarını her fırsatta gösteriyorlar. O mal kafayla devam ettikleri sürece ne bu ülkede kan diner, ne de onlardaki asalaklık son bulur.
(bkz: sen hiç yemek yediğin kaba sıçtın mı)
ağzını hayra götünü bayra aç.
sen hiç batmanda turk oldun mu? faşizmin allahını yaşatıyorlar ortaokul cocukları.
pkk yı, ışid i elleriyle besleyen kimdir ? denilince

ölü taklidi yaparlar

sonra vay şehidimde şehidim

iyi duygu sömürüsü yapıyonuz la.

vay efendim ben onu yapmadım, bunu yapmadım,

ben ben ben,

sizi de iyi biliriz la teşvik primi gelmeden götünüzü oynatmazsınız.
allah korusun senin ağzınız ne söylüyor.?

tanım. bir soru.
olmadım... keza hiç hain de olmadım. emperyalist uşağı da olmadım. kimsenin canına, malına el atmadım. kaçak elektrik kullanmadım... senin anlayacağın ot gibi yaşayıp gidiyorum işte..

evet, kesinlikle ve kesinlikle hiç kürt olmadım...
Ben hiç kürt olmadım ama kürdün ne olduğunu bu dünyada nasıl varolduğunu çok iyi biliyorum
Ben kürt olmadım eğer olsaydım ergenliğe girmemiş bir kızla evlenirdim
Eğer olsaydım 20 kişilik gruplar halinde gezer ona buna dayılık taslardım
Eğer olsaydım elime silah alır fösik dövlet diye bağırırdım
Eğer olsaydım 10 cocuk yapar ve bunlar adına devletten yardım beklerdim
Eğer olsaydım kaçak elektrik kullanır tutarı masumlara kitlerdim
Ben kürt olmadım olamamda
Karakterime ters
Ben karaktersiz olamam hadi sen git masallarını başkalarına anlat abicim.
Hayir, hic kürt olmadim.

Ben hic "bizi 7.2 yikamadi tc'nin ne haddine!" diyenlerden olmadim.

Ben hic 10 tane cocuk dogurup devletten her biri icin para alip sonra da "devlet bize bakmir." diyenlerden olmadim.

Ben hic bi askerin evini arayip "babani da sizin gibi picleri de oldurecegiz, biz kürdüz bizimle basedemezsiniz." diyenlerden olmadim.

Ben hic "bu vatani beraber kurduk ama artik bu vatanin bi kismi bizim, burada yasadigimiz icin bu topraklar bizim." diyenlerden olmadim.

Ben hic "ana dilde egitim istiyorum ama oglum amerikan koleji'nde okuyor." diyen ikiyuzlulerden olmadim.

Ben hic benimle ayni fakultede okuyup "devlet bizim okuma hakkimizi elimizden aliyor, kürt oldugumuz icin bizi eziyor." diyenlerden olmadim.

Ben hic ekmek yedigim kaba sicmadim.
Ben hic beni yillardir himayesinde tutan bir ulkenin askerine kursun sikmadim.
Ben hic polis arabasi yakmadim.
Ben hic sirf turk oldugu icin kimseyi oldurmedim.

iyi ki kürt olmadim.
iyi ki olmadim ki bir teror orgutunu sirf benimle ayni irktan diye destekleyip duygu somurusu yapmadim.
iyi ki...
güncel Önemli Başlıklar