bugün

görsel
en çok da renkli gözlüleri anlamıyorum. tamam gözlerin mavi bacım da utanmasan komple göze zumlayacan.
görsel
Kadınlar çiçek midir yoksa çiçek mi çiçektir tartışmasını alevlendirip kaçalım en iyisi.
güzel bir hareketlenme oldu sözlükte.
sözlük kızı diye bir şey var abi . mevzuya bak .
sözlük kızı sözlük kadını sözlük bayanı sözlük hanımı .
(bkz: malum soru)
Bir de anlamadığım niye fotoğraf atanları eksiliyorsunuz picler? Foto atsalar bir dert atmasalar başka dert, türk kızları çekilmez diyorlar da turk erkekleri daha çekilmez bence. Bir de gelip onu bunu cekistiriyorlar.. Bu kadar egoyu vücut nasıl kaldiriyorsa artık..
Bu arada foto atan kızlara gelen çaresiz "mrb?" Mesajlarını merak ediyorum, ne diye kendi şanslarını deniyorlar acaba..
görsel
(bkz: bim poşeti)
görsel
Ya madem foto atıyosunuz, bari tecavüze uğramış gibi yüzünüze siyah bant falan çekmeyin...
Allah'a yaklaştıran fotoğraflardir. Çok şükür bayram bereketiy mevcut.
pazar yerini andıran başlıktır..

pazarlık da yapabiliyor muyuz?
görsel
Öff bayramları hic sevmiyom
çok afedersiniz ama hepisi fakedir..

sözlük yazarının fake kelimesini cümle içinde kullanmasına bir örnek aynı zamanda..
görsel
Öfff en guzel benim boşuna atmayin artik kizlar......
her zaman oturup izlediğim birtakım başlıklardır. bu insanların özgüvenleri ayakta alkışlanasıdır doğrusu.

bende yok da. ehe.
Şimdi bir şey derdim de üşendim ne haliniz varsa görün.
Sözlükteki kızların yaş ortalaması 15 sanırım.
görsel
Yeni uyanan fotoğraflardır.
bu fotoğraflarla fotoğrafçı dükkanlarının vitrinlerini süsleyen fotoğraflar arasındaki bağlantı sorunu merak konusudur.
O lenslerle uyunmaz, kör olursun isimli fotolar.
görsel
Son fotograf aklima kucuklerin izlemesi yasak olan videolardaki kadinlarin olayin bitimine doğru yaptigi şeyi getirmiştir.