bugün

pkklı itler yaşıyor diye gidip intihar etmeye benzer. ulan milleti iyice mal yerine koydunuz. %30'u böyle kandırırsınız da geri kalanından koca bir babayı alırsınız.
benim "hayır"ım iyi gibi saçma bir zihniyete sahip olmamaktır. ulan, o itler de hayır diyecek, siz de, sonuç hayır çıksa, onların isediği olmayacak mı? ne diyeceksiniz o zaman, bu bizim hayırımız, onların değil deseniz, kim bir yerine takar böyle düşünenleri? aksi cahillik olan durumdur, kıvırmaya çalışmakla pkk ile kol kola girdiğinizi gizleyemezsiniz.
pkk lılar müslüman olduğu için hristiyan olmak kadar gerizekalı bir önermedir..

cok zaman sonra gelen edit:
@1 burada aldığı sağlı sollu ayarlardan sonra başlıktan siktir olup gitmiştir.
ne yani, pkk'lılar bacılarını ortaklaşa kullanmaya karşı çıksalar, siz tam tersini mi yapacaksınız?
yanlış bir önermedir.
inatlaşmanın ta kendisidir ki mantığa, akla ters olan davranışlardır bunlar. oturup düşüneceksin, kendine göre karar vereceksin, kendi bilgi dağarcığın ve okuduğun kitaplar, sevip saydığın fikir adamlarının vs. mantığı çerçevesinde oyunu kullanacaksın. yok efenim yok, olmaz böyle. ordan biri çıksa dese ki vay efenim ben de
"referandumda ülkücüler hayır diyeceği için hayır demiyorum" dese olur mu hiç.

(bkz: referandumda mhp hayır diyeceği için hayır dememek)
referandum da akp'yi, chp'yi ya da herhangi başka bir görüşü oyladığımızı sanan sığ görüşlü insanların çıkışmalarıdır. şimdi efendim, sen armutsun ben elma, senin de sapın var benim de, e şimdi ben elmayken armut mu oldum? nasıl bir düz mantıktır bu. kimlerin referanduma ne dediğini araştırmak yerine bir kere açıp neler değiştiriliyormuş diye bakmayı akıl etmezsek sürü psikolojisine kapılmış koyundan farkımız olmaz, ha bire ordan oraya sürükleniriz. saygılar.
pkk terör örgütünün siyasi platformdaki destekçisi bdp nin referandumda hayır oyu kullanmayacağını, referandumu boykot edeceğini açıklamasının ardından; iddiayı ortaya atan yazarın pkk ile ne tür bir iletişim bağı olduğunu düşündüren garip durum.
düşmanların birleştiği noktaya bakılıp karar vermek türklerde adettir. bu yüzden doğru karardır.
pkk ve yöneticileri (kandil, imralı, silivri) ile paralel düşünmeyen insanların yapacağı eylemdir.

kendi kafasına göre birilerini türk düşmanı ilan edip türk askerini bile bile ölüme gönderenler hakkında tek söz söylemeyen insanları da gördük sözlük.

ee haniymiş türk düşmanları?
(bkz: yapma volkan yapmayın çocuklar)
daha mantıklısı için
(bkz: chp hayır diyeceği için hayır dememek)
Birisi birşey yaptı yada yapmadı diye birşey yapmak yada yapmamak , ben çözemiyorum, düşünemiyorum demek ile denktir.
ilk kez pkk lya aynı fikirdeyim
(bkz: hayretler içerisindeyim)
(bkz: akp bdp ve pkk nın aynı tarafta olmaları)