bugün

(bkz: dinsizliğe bahane aramak)
(bkz: tekbir)
slogan.

Peki demezler mi hangi hepiniz ? isim şehir verin, hayvanı nasıl olsa buluruz.
(#11773713) no'lu yazısında görüldüğü üzere zaten inanmayan birinin kendisine başbakan'ı bahane göstermesidir. iman işi şakaya gelmez. başbakan da kim? ona kızıp ateist mi olunur?
sacmalamanin sinirinin olmadigidir.
ateist olduğumda arkadaşım demişti;
"olum bu tayyeap gerçekten insanı dinden çıkarıyormuş, sende bunu gördüm"

tabi o şakasına demişti ama neden olmasın ?
(bkz: tayyip adamı dinsiz yapar)
Recep tayip erdogana inat hepimiz chp'liyiz, hepimiz anamizi alir, atlarin ustunde geliriz... Hepimiz sanatci musvettesi olur, ateist oluruz. Bu herif kendini ne zannediyor, Yakinda kendini seyhulislam da ilan eder bu...
(bkz: ateist olmak için tayyibi bahane eden insan)
ateist demeyelim biz ona, ama şunu da söyleyelim rte eğer cennete gidecekse biz başımız dik bir biçimde cehenneme de gideriz, çünkü bizim inandığımız tanrı rte gibiler içindeğil onurlu insanlar için cenneti yaratmıştır.
(bkz: recep tayyip erdoğan a inat götüm iki kanat)

Olmaz ya denseydi ki fişmanca partiye oy veren şöyle böyle dir, o vakit ne söylenecekti merak ediyorum.

Protest arabesk ateist söylemi.
madem "amına koyim" (tırnak içinde amına koyim) ateist kelimesini hakaret olarak algılamıyorsun, bunu neden büyütüyorsun? madem ateist kelimesi sana göre hakaret, neden inadına ateistiz falan diyorsun? almadı di mi kafan? o zaman sana çarpıcı örnekler vereyim;

orospu çocuğu bir hakarettir değil mi? rte bütün chp'liler orospu çocuğudur demiş olsaydı, burada rte'ye inat hepimiz orospu çocuğuyuz mu diyecektin? hayır.
(bkz: siz onu müslüman mı sandınız sakin olun)
ateist kelimesi bir hakaret değildir ama chp'ye oy veren herkesi ateist olarak görmek hakarettir. kendisi zaten müslüman olmadığından büyütülmemesi gereken hadisedir.

not: biraz daha gaza gelirse mesih olduğunu iddia edebileceğini düşünüyorum.
tayyip c.c söylüyorsa doğrudur.akapeliler hep beraber. secdeeeeeee.
rte den fazla rte olmak diye buna denir.
cumhuriyetle kavgası da inadı da hiç bitmemiş adam için yaradanınızla kavga ederek recepleşmeyin derim.
(bkz: müslümana kızıp oruç bozmak)
(bkz: imama kızıp camiyi terketmek)
her ne kadar chp'ye oy vermesem de chp'lileri bu konuda desteklediğim durumdur. en azında senin gibi para'ya tapmıyoruz pis yobaz. senin allah'ına inanacağıma gider kendi cehennemim'de yanarım. (bkz: ateist kelimesini hakaret olarak kullanmak)
+ben ateist değilim makine mühendisim.*
edit:uuu genç akepeliler kızgın at anam at eksileri.
(bkz: müslüman mahallesinde salyangoz satmak)
gizli ateist saçmalaması.
türkiyede muhalefeti beceremeyenlerin birlik mesajıdır.
yaran ateist zırvası.
ateist değilimde , eğer onun gibi ırkçı,ayrılıkçı,kul hakkı yiyen biri müslümansa ben değilim evet. bunu biliyorum.
Ateistlik, inat ile olmaz. Düşünmek ile olur. RTE' nin de kimseyi ateist ilan etme gibi bir lüksü yoktur. onun, öyle bir lüksü olduğunu düşünmesi dikkate alınmamalıdır.