bugün

sağda solda " yedinci nesıl böyle " sekızıncı nesıl şöyle " diye apsürd başlıkların birbirine verilen ayarların kol gezdiği sözlükte "acil kan aranıyor" başlığının sadece "up" olması için yapılan ilgili kişinin numarasının tekrar yazılması entrysini "üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir." uyarısıyla silebilecek kadar profesyonel ve 100 alman askeri ciddiyetinde uygulanan moderasyon şeklidir. tebrik ediyorum sözlüğümü.
günaydın sözlük. bugün yine bir cumartesi ve yine çalışıyorum. hoş sende çalışıyorsun. o zaman sana da kolay gelsin sözlük.

yukarıda ki entryi (bkz: günaydın sözlük) başlığından, başlık ve entry uyumsuzluğu gerekçesiyle silen moderasyon.
(bkz: #11199319) nolu entrye gerekenı yapmasını beklediğim moderasyondur.
--spoiler--
an itibarıyla dün izledim bu yarışmayı
--spoiler--

(bkz: an itibariyle dün izlemek)

spoilerın içinde ki anlamsız cümleyi es geçip entryde cevap var dıye silen moderasyondur.
(bkz: akp ye oy veren insan zekası) başlığına,

--spoiler--
(bkz: moron)

edit:yukarda ki bakınız da verilen bkz ile gerçek moronlara hakaret ettiğimi fark ettim özür dilerim.
--spoiler--

entrysini hakaret içeriyor diye sildikten sonra,

--spoiler--
edit: moron bir hakaret değildir hastalıktır.
--spoiler--

editini ekleyince

bu sefer de;

Diğer sözlük yazarları ile polemik/tartışma konusu olabilecek entryler silinir. sebebiyle silen moderasyon.
(bkz: 1 nisan şakasını yanlışlıkla aktif eden moderasyon)
--spoiler--
(#11382849)kardes belki hayvan korkusu vardır kadınlarda ondan korkmuşlardır.

--spoiler--

(bkz: kablosuz klavye) isimli arkadaşı

bu özel mesajı ile şikayet etmiş olmama rağmen özelden tacizine devamını sağlayan moderatördür.
nick altı yüzlerce polemik içeren bir yazarın altına yazdığım

" peçeteden kendi imkanları ile doğduğuna inandığım kişidir. zira böyle bir bünyeyi hiçbir "ana" besleyemez."

bu entryi " polemik içeren başlıklar silinir " gerekçesi ile silen moderasyondur.

not: bu entry geçen haftanın en beğenilen 2. entrysi olmuştur. sorun beğenen yazarlarda mı bende mi yoksa moderasyonda mı acaba ?