bugün

Başlıkların Efendisi online. Uzun zamandır devam ettirdiği entry girmeme eylemini zall ın yalvarışları ve hıçkırıkları sonucunda vicdan azabıyla bırakmış yazar tanesi.
delikanlı bir yazar. 2-3 yıl önce 4 sözlük kızı ile aynı anda buluşmuştu. gerçi o sıralar biraz zayıftı umarım kilo almıştır.
herhangi bir format ihlali yapmamasına rağmen çaylak cezası almış. şaşırdım, ya da ben sözlük formatından bihaberim. ne gibi bir ihlali oldu acaba, açıklansa da bilsek!
Essy, bu kırolar ne anlar ispanyolcadan, Nube de derechos'dan.

Bu da yeni şiirim;

Yo tambien te extraño No tengo foto en este momento.
Quiero correr hacia ti, no hay fuerza sobre mis rodillas.

Uyarı; ağır romantik sözler barındırır.

Fransızca diil, ispanyolca şiir. Aslen de italyanım. Sassoulo göçmeniyim.
Kendisine ispanyolcaya başladığımı söyleyerek yardım almayı planladım. Nazar değmesin ama Kendisi anadili gibi ispanyolca konuşur da.
Ve yazdığı ilk şey bu oldu. Takdir ettim. Hem ispanyol ruhlu hem Türk özünü kaybetmemiş. Helal olsun.
görsel
Hakkı Bulut'u her dilde, her kültürde, her millette, her ırkta yaşatacağız!
Ha pardon siz türkçeyi bile zorlukla konuşuyordunuz değil mi? Anlamazsınız şimdi. *
Hadi şimdi uzayın.
bir zamanlar sevdiğim bir yazardı. araya yıllar girdiği, entrylerini, tavrını takip edemediğim için şu an nasıl bilmiyorum. umarım mutludur, iyidir.
görsel
görsel
La bebe sen de her gün anket açıp aynı goygoyları yapma. Hem öteki şıkkı işaretlesene, her zaman başka bir yol vardır.
(#41087396) ahahahaha inanmıyorum tek benim aklıma geldi sanmıştım. *
Özel mesaj şeysini açması gereken yazar.
görsel

Üzdün.
En çok da sana mesaj atamadığım için pişmanım. Aylarca sözlükte yoktun, sıkıldım napim.

Senin de yorumun kapalı.
Mesaj alımını kapatmış. Ne kadar da havalı bi yazar.

Sen de artık bir kezbansın.
(bkz: vay yavrumm vayyy)

adam psikopat çıktı rıza baba, bırakalım bu davayı.
(#40989492) ne ablası ulan? Harbiden kamikaze yapıyosun şu anda ama bilmiyosun ki patlayan sadece sen olursun. Akıllı ol aslanım aklını alan çıkar yoksa.

Kurşuna kafa atmayı seven yazar!
Artık çok değiştim, budizme yöneldim. Acıdan Geçtim, güzelleştim...

Ayrıca yic neymiş kimmiş, diye anlamaya çalışıyordum, Tibb'miş. Nikinin kısaltması yic olan biriyle nasıl kavga edebilirim, gülerim istemsizce. Tibb, bu da sana nik degistirmenle ilgili lafım olsun.
Ay nasıl olur bilmem ki, bi gören duyan olur. iffetli bir beyim. Ama böyle bir bayan hanımefendiye de karşı gelemem.

Neyse sözlük kasıyor, tivitır'a gel.
pabucumu dama atmış yazar tanesi .
aaa bilimsel tartışma, bayılırım.

yalnız ben tesla'nın icatlarından bahsetmedim. çok yalın şekilde özet geçtim.

elektirkçi mi elektirikçi, kablolarla oynar mı oynar. gündelikçi, tıpkı buzdolabını, fırını, şofbeni, tvyi, bulaşık makinesini, jileti bulanlar gibi.

yararlı şeyler ama aynştayn, soyut zekasıyla bize evreni açıkladı. siklet farkı yani.
Tesla dan daha ünlüdür.
görsel
Neden bu kadar duygusal bi ortam yaratıyosunuz. Duygusallıktan ne yazacağımı bilemedim.

görsel
60 günün ardından geri dönmüş gönüllerin pilotu. Kan gül ve silah fotoğraf stoğu kalmadı kusura bakma. Kürtçe bir şiir bırakıyorum. Oldukça derin anlamlara sahiptir. Herkes anlamaz.

Hem kamikazeye sevgi dolu entry giriyorum hem kürtçe yazılar bulunduruyorum yok kesin yarın en çok eksi alanlara girerim.
Eksiden korkup Davamızdan vazgeçecek değiliz!

görsel
Nice senelere o zaman.
nice yıllara sikik. sen yaşa ki kıymetimiz bilinsin aq.