bugün

görsel
al bir sigara yak.
görsel

öff özel mesaja gelip kavga etmek için yırtındın sana karşılık vermeyince buraya mı geldin.

ayrıca
(bkz: cool story bro)

alttakine edit: ne diyon la gözlüklü şirin. özel mesaja kavga etmek için geldi, diyorum. sen var türkçe bilmek?
az ötede havlamak, benim çöplüğüme gelen sensin.

ay bayılazaaam alın şunları ya.

t; ankaralı bir yazar.
attır .
bu diğerinin tipiyle alay etmiş, diğeri de bunun koluyla alay ediyor.

ayrıca tipiyle alay edildiği için kolla alay eden yazar ses kaydında "iğrenç bir adamsın dostum senden nefret ediyorum" diyor.

bazen araya pasta karışıyor fakat kendisi hakkında kol tip malumatı yok henüz, profiterol olabilir, bakalım.

özet bu arkadaşlar, ruhsuz bir tartışma.

beğenmedim, 3/10.

teşekkürler.
yok be ne desteği, bunlarla eğlenmesem zaman geçmez ki.

onları eğlence aracı olarak kullanıyorum haberleri yok.

görsel
en süper yazarlardan biridir. çekemeyenleri çoktur.
ulan yine biri giydirdi sandım, meğersem eski tokatçılardan tacettinmiş.

dudu peri'yi de alıp gel zirveye.
en çok da birine sallayınca 10 kişi birden doluşmalarına hastayım bunların.
ama sayı eksik, ötekiler nerde küs müsünüz.
görsel

edit: olm ben sizden keyif almasam hala durur muyum buralarda.
(#36416119) beni mi özledin ?
(#36416241)
ulan sizin bu yaptığınız şerefsizlik haysiyetsizlik. ciddiye almayıp makara yaptıkça salyalarınız yayılıyor. ulan götünüzden uydurup uydurup gerçek gibi yazıyosunuz şurda. zirvelerde taciz maciz olm siz ne ayaksınız bu işin sonu mahkemede bitecek!!! ispatlamayan en adi şerefsizdir rezil iftiracılar. olm taciz dünyanın en iğrenç şeyi, bununla karalamaya çalışıyosanız ispatlayın.
sizi daşşağa aldım güldüm eğlendim ama artık fazla oldunuz. ispattlaıyn şerefsizler!!! nikim bu beni zirvede, sonrasında taciz etti desin lan biri !!

allah kimseye düşmanın kahpesini vermesin

(#36425806)
sen neyi biliyosun da ahkam kesiyosun ibiş. cücelerden birine laf attım herif 10 tane arkadaşı, feyk hesabıyla doldu nik altıma. vatzaptan gruplar kurup kovboyculuk oynadılar, iftiraların bini bin para. onlara tek tek laf söyleyince zaten herkese sataşıyo gibi oluyorum.

hepsi aynı grup hepsi aynı sefiller. bunların hepsi kankacılık oynayan tipler.

edit:

(#36416241) bu entiri uçmuş, yazan gold tab gibson'du.
Çok bi zekası yok, doğru. Yakışıklı ya da kültürlü de değil gördüğüm kadarıyla. Ki bunlar kimseyi ilgilendirmez, bunlari dillendirince bi tarafınıza madalya sokmayacak kimse.

Ve fakat bu bebenin haklı olduğu bi husus var; sozlukte mal bi güruh var ve kendilerince kutsal koruyuculuğu yapıp, alttan alta namussuzlugun kucağında zıplıyorlar. Dibine kadar kendileriyle celisip, sadece çakallık yaparak doğada hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ulan koca aslan bile rızkını cakaldan koruyamiyor. Bu bebe napsin bu namussuzlar çetesine karşı?

Kami'ye tavsiyem, siktir etsin.

Çakal sürüsüne tavsiyem, sözlükten daha mühim şeyler var, yıl sonu karnesinde teşekkür alip babanıza bisiklet aldırmak gibi. Çok oyalanmayin burada.
Hadi canım inanmam, ee o ne dedi peki tebessüm etti mi yine tatlı tatlı.

görsel
teknik olarak bende sevmem ama beyler o kadar sert vuruyorsunuz ki, artık durun yapmayın demek geçiyor içimden.
yeter lan adamı oytunkaran'la aynı kafeye koydunuz.
çay içirdiniz.
tavla oynattınız.
hesabı ödettiniz.
tavlayı koltuğunun altına koydunuz;
-da
yeter amk.

bokunu çıkarmayın.

over look makinesi

ayağınıza geldi.

hele birazda bu yana gelin lo.
Mizahtananlayanhatun ile mizahtananlamayanhatunu karıştıran yazar.
Senin kankan o ben değilim.
(img:#1381482)

Vatzapta böyle grup kuran gululu lululu kızıldericilik oynayan şirinlere bi de ciddili cevap mı vercem.

Bana yazan bu küçük şirinlerin hepsi o vatzap grubundan. Tiplere bak gif atıp eğlenmeyip napabilirim ki. Çok tatlısınız.

isme bak: intihar timi. Hüloğğğğğğ.

Not; görüntü fırsatçı golcü inzaghi'nin medyasından alınmıştır. Resme tıklanırsa orjinalinin kime ait olduğu görülür. Benimle bi ilgisi yok.

Bu not modlara ithafen yazılmıştır.
Ooo buralar karışır.
görsel
Nickaltında saçmalamaya başlamışlar.

Sıfattan bozma zamirler, bi takım samimiyetsizler, kendini troll sanan ama Teog sınavında ailesinden azar işiten ergenler
çok uzattınız. kesin sesinizi.

Kardeşim gibi yazardır.
görsel
al bir sigara daha yak.
8 kişiler herhalde yazarı destekleyenleri seri eksilemişler.
yazar da keşke birinciyi sildikten sonra geri gelmeyeydi.
tanımadığım yazar.
Zirvenin birinde bana da yazmış olabilir, hatırlayamadım.
Olm burda herkes karşı cinsle kitap,sanat, edebiyat üzerine mi konuşuyor?
Bir ben miyim lan 3. MesaJdan sonra memen var mı diye soran?