bugün

(#43525244)
Boş yapma zirve yap.
(#43520774)SÜPER tespit yapmış. Az önce favladıklarıma baktım ben alenen tengir ibnesine yürüyorum.
Ben Metin hara, sen Adriana Lima, Magazincilere malzeme vermeyelim.

Ek; Orta yaşını hatırlamak şeysi üzdü.
Bu adamın orta yaşlarını hatırlıyorum bi civcivi mi ördeği mi ne vardı. Free yaşar, mizacıyla güldürürdü.

(bkz: profesyonel kamikaze pilotu)
Profesyonel bir Meriç olduğunu da söylüyorlar..
Geçen gün oturduk konuşuyoruz. Bana olan aşkını anlatıyor işte, yapma dedim evladım ben sana gelmem dedim ama yok illaki ya sen ya kara toprak diyor. Ne yapalım büyüklük bizde kalsın dedik kabul ettik inşallah hata yapmamışızdır. Maksat çoluk çocuk mutlu olsun.

Seri artılayan melek.

Edit: arkadaşlar niye bu kadar kudurdunuz? Kıyamam..
Essy yi de pkp yi de çok seviyorum. internetten dost nasıl kazanılır ki internet sonuçta derdim ama onlar benim bu tezimi çürüten güzel kalpli güzel insanlar. Onlara yapılan yamuğu şahsıma yapılmış sayarım. Aralarındaki bu kırgınlığın bitmesini tüm kalbimle istiyorum. Eski günlerimize geri dönmek istiyorum. Ciğeri beş para etmez biri yüzünden sorun yaşamalarını değil.

Pkp dostum bu lafım sana. inan ki umurunda bile olmaması gerekir bu nickini bile yazmak istemediğim iftiracı tipin. Ben de o tipten senin kadar hoşlanmıyor hatta günahım kadar sevmiyorum. Muhatap almak şöyle dursun hakkında hiç bir düşünceye sahip olmamak lazım. Çünkü gerçekten hiç birine değmez. Kendisi ne ki değeri ne olsun. Dostluklar kaybedilmeyecek kadar kıymetli artık. Yapmayın rica ediyorum. Bitsin bu.
Kürt milliyetçiliği ne alâka lan. Hangi milliyetçilikten hayır geldi ki ondan gelsin. Evrensel anarşik düzene milliyetçiliklerle varılmaz.

Das kapital'i okuyamadım, çok ağır. Her baba yiğidin harcı değil. Nikaltında yazılanı okumak için çıkış yapmak da zormuş. Burdan amcamgillere selamlar.
Kimsenin arkasından kasten iş çevirmedim ve asla arkasından da konuşmadım. dur pkp benim için kavga etsin ama ben alkolikle kanka olayım kakara kikiri yapayım demedim, Durduk yere "hadi kanka olak" olayı da olmadı.

Evet tek suçlu benim burda inkar etmiyorum. Söylemem gerekirdi. iki tarafa da saygısızlık ettim. söylemeye çekindim, biliyorum söylediğim an küsecekti bana. Sevdiğim dostumu kaybetme korkumdan dolayı erteledim, sonra olay kötü şekilde patlayınca kaybetmem de o kadar kötü biçimde kaçınılmaz oldu.

Önyargılı beyinlerinize sokmanızı rica ediyorum tekrar yineliyorum: pkp arkasından konuşmadım. Hakkında tek kötü söz etmeyi bırakın, kötü düşünce geçmedi aklımdan. Aksine nasıl söyleyebilirim kırılmadan diye yollar arıyordum. Tabii en sonunda acı bi kırılma yaşandı.
Alkolikle hiçbir yere varmayan kavgalardan sıkılıp geri çekileli uzun zaman olmuştu. izah etmekten sıkılıp mizah yapmaya başlamıştım o dönem. kasıtlı, sizin düşünceniz gibi sinsice oluşan bir arkadaşlık süreci değildi.
Sevgiler.
Olum manyak mısınız essy için falan kavga edilir mi lan. Basssssıp gidecek forvet lazım her zaman söylüyorum bunu.
hayatı sözlükten ibaret iki amsalağın dişi için mücadelesini izliyoruz. sizin kafatasınızı sikeyim. ayrı ayrı.
Harbiden bu bereyle özdeşleşti kardeşim. Yazları da bandanasız duramaz.

Saçların dökülecek abicim çıkar artık şunları.
Nerde o eski nikaltları be kedi peri.
Bir fındık kurdu olan bendeniz kedi peri hanımefendiyi sinirlendirmiş yazar tanesi.

Keçi sakallı gövel ördek seni. Akıllı ol, atmiyim kafana füze etkili terliği. Afsgsjdj. Eskiden ne güzeldi be, nickaltları bile başkaydı. Teey tey.
Olm mesajım kapalı, arkadaşlarıma da açık diil, kimseye açık diil. Komple kapalı, zall bile msj atamaz, diyorum ama;

Eşşek laftan anlar bu anlamaz.

Öfff hâlâ edebiyat yapıyo. Nato kafa, nato mermer.

Ek; ben diyeceğimi dedim ve yalanini sikip attım. Bu yalan da götünde patladı ya ohhhh yarasın.
Ulan bu ne dejavu oldu 8 ay önceki kavganın aynısı bu kişiler sözler hep aynı.
Alkolik yalanını sikiyim amk kolpacısı. Benim 1bucuk yıldır mesajım kapalı. Bunla ilgili, mesajimim kapalı olduğuna dair övünmelik kuulluk fln onlarca başlığım var. 1 buçuk yıl içinde mesaj attığım biri çıksın, ss atsin hesabimi silerim.

Eğer attığın yalanı ispatlamazsan sen silktirip gideceksin tamam mı. Ya her duyduğun orospuya inanma ya da gotünden element uydurma.

Yalan senin kanına işlemiş, tıpkı 9 kez askerlik yapıp komutan tokatladıgın gibi. Amk kolpası.

Ayrıca karı kızla oturup; pkp bana şöyle dedi ay size neler dedi anlatın kızlar , fln mı diyon napiyon olm sen.
Malum güruhtan k*münist.
Haz etmem.
görsel
sözlükte neler oluyormuş kanım dondu amk.
Açık oylarıma daha fazla dayanamayan yazar, gelinliğini hazırlasın anası ve babasıyla vedalaşsın.

görsel
Sana tek sözüm; ananı da al git alkolik. Veya sen tek git.

Ben senin, en çok ayar yiyince kudurmanı sevdim.
Kaos, tartışma falan hikaye. Sözlükte beni en çok güldüren başlık bu nick altı.

Tibb ile dalga geçemediğin için üzülme, ben yeterince geçtim.
Hahaha ne yazacağımı bilemedim.

Kötü şans, üzücü. Allah düşmanının başına vermesin, geçmiş olsun, umarım bu şoku yakın zamanda atlatırsın.
görsel
Ben hâlâ entiri girmeme eylemi devam ediyor sanıyordum. Kimse de uyarmadı ki; bitti, diye. Entelektuel faaliyetler icra ederken aklıma gelen onlarca başlık boşa gitti.

Bu arada, özel meşazı kapalı, namuslu bi irkek olduğum için görüşemiyoruz. Babanlara selamlar.