bugün

Gereksiz tartışma yaratan gereksiz bir insan.
Bi zamanlar sırf ankaradayım diye zirveye çağıran kişi. Buraya kadar anormallik yok. Gitmedikten sonra seri yürüyen kişiye dönüştü. O vakitler sevgili olayları da patlamıştı. Aynı anda 2-3 sözlük kızını idare etmeye çalışıp becerememesi.

Arkadaşım şu an kaç kızla konuşuyorsun cesurca söylesene.

Hala seni sevdiğini söyleyen tipler var, esas ona şaşıyorum. Bilmiyorlar ki iç dünyanı.
ulan ne pis adamlarsınız iğreniyorum sizden. evet.
Kız nasıl bir yokluktaysa artık. Evet.
Sözlükte bu abazanın yürümediği bir kız varsa ve bunu belgelerle tespit ederse kendisini en şanslı yazar olarak ödüllendireceğim.
Bi bitmediniz lan.

Olm kavga edeyim derken birbiriniz hakkında ne biliyorsanız döküyorsunuz ve istisnasız ikiniz de zararlı çıkıyorsunuz. Bu Nasıl bir strateji? Yapmayın beyler, arabuluculuğa hazırım.

Her şeyin ortalığa döküldüğü Bu olay vesilesiyle hatırlatmakta fayda var; gizliliğe önem veren kızlar eqlesin ahshsjs.
Artık amım yok diye ağlamaniza gerek yok beyler, isteyen her türlü çıkıyor.

Cidden 12 saatlik çaylakligi ilk defa görüyorum iyi yazmamalar ajxha

görsel
Ay sonundaki izmir zirvesine sen de geleceksin. Tabi o ara Ankara bozkırında gözlerin boncuk boncuk bizi izlemeyi de tercih edebilirsin.
(bkz: hayallerde yaşıyor bağzı ipneler)

entiri burda.
görsel
görsel
senin hangi leş şehirde yaşadığını bilmem cümlesinin, adını yerini numaranı biliyoruma evrilmesi. olaylar gittikçe ilginç bir hal alıyordu.

görsel
alkolik oldum içip içip karısını döven adamlara bağladı.

sabahtan beri kaçıncı kavga la bu?

neyse;

biz yokmuşuz gibi gençler, lütfen rahatsız olmayın.

görsel
Alkolik yalanını sikiyim amk kolpacısı. Benim 1bucuk yıldır mesajım kapalı. Bunla ilgili, mesajimim kapalı olduğuna dair övünmelik kuulluk fln onlarca başlığım var. 1 buçuk yıl içinde mesaj attığım biri çıksın, ss atsin hesabimi silerim.

Eğer attığın yalanı ispatlamazsan sen silktirip gideceksin tamam mı. Ya her duyduğun orospuya inanma ya da gotünden element uydurma.

Yalan senin kanına işlemiş, tıpkı 9 kez askerlik yapıp komutan tokatladıgın gibi. Amk kolpası.

Ayrıca karı kızla oturup; pkp bana şöyle dedi ay size neler dedi anlatın kızlar , fln mı diyon napiyon olm sen.
Bana ilgi bitmez tatlım. ilgimi zekasal entirilerime, muhteşem tespitlerime, tatlı gülüşün pek yaraştığı ömre bedel gözlerime borçluyum.

En minnoş yazar, ayy en ponçik benim, ay yok sensin, ay o çok tatlı bi yazar gibi kankiciliğe borçlu değilim.