profesyonel kamikaze pilotu ii

entry 162 galeri 37 video ses iyilertrends
  1. 146.
    (bkz: tibb/#36415912)
    hayatı sözlükten ibaret olan, sosyalleşmek için bile sözlüğü kullanan, muhtemelen eksinlenince ağlayan gereksiz bir varlığımsı.
    adamın adı çıkmış sözlük abazası diye, gelip millete laf atıp aklınca kendini temize çıkaracaksın ?
    istediğin kadar uğraş dur herkes biliyor senin olduğunu...
    son olarak tavana bak belki dişi sivrisinek vardır.
    t: bir adet 11. nesil uuser.
    #36416019 :)
  2. 147.
    aga adama yazar demeye nasıl dilin varıyor senin ya.
    #36416032 :)
  3. 148.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1403036/+
    #36416067 :)
  4. 149.
    en çok da birine sallayınca 10 kişi birden doluşmalarına hastayım bunların.
    ama sayı eksik, ötekiler nerde küs müsünüz.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1403031/+

edit: olm ben sizden keyif almasam hala durur muyum buralarda.
    #36416119 :)
  5. 150.
    Bunlar hep vitamin eksikliğinden sana mulivitamin ve gainer yaziyorum yavrum bunları kullan sonra kontrole gel. Belki yeteri kadar beslenince vucudunla beraber beyninde de gelişme olur.
    #36416158 :)
  6. 151.
    Sataş sataş sil entryleri sonra benim karşılık verdiğim entryler bana göster. Git bak bakalım ilk hesabında kaç kere benim actigim başlığa yazar zirvasi sicmigi yazmışsın. Senin aşağılık kompleksinden sataşmadıgin insan mi var bu sözlükte? Senin bir düşünceni yanlış bulduğum için eksiledigim zaman nick altına sektirmememi istiyorsun diyen dedem miydi? Neyse senin herkes ne olduğunu biliyor zaten. içinin kötülüğü simasına yansımış bir insansın. Medeni bir şekilde mesaj atıyorum direk gözlüklü şirin, kör gibi hakaretleri sıralıyorsun annenin babanın veremediği terbiyeyi gözler önüne seriyorsun.
    #36416768 :)
  7. 152.
    Bazı klavye delikanlılarının bok atmaya çalıştığı Adam gibi adam.
    #36416781 :)
  8. 153.
    Çok kesiyor. Yavaş kesmesi temennilerimle...
    #36425720 :)
  9. 154.
    (#36416119) beni mi özledin ?
    #36425744 :)
  10. 155.
    boşuna delikanlılık taslamasın yazarı. sana ne denilse az. insanların senle bu kadar uğraşmalarının nedeni sandığın gibi doğru-dürüst biri olman değil, aksine herkese sataşman ve kalitesizliğini gözler önüne sermen.

eskiden böyle bilmezdim seni ya karaktersiz olmaya karar verdin ya da sadece eskiden pislik düşüncelerini saklıyordun.
    #36425806 :)
  11. 156.
    (#36416241)
    ulan sizin bu yaptığınız şerefsizlik haysiyetsizlik. ciddiye almayıp makara yaptıkça salyalarınız yayılıyor. ulan götünüzden uydurup uydurup gerçek gibi yazıyosunuz şurda. zirvelerde taciz maciz olm siz ne ayaksınız bu işin sonu mahkemede bitecek!!! ispatlamayan en adi şerefsizdir rezil iftiracılar. olm taciz dünyanın en iğrenç şeyi, bununla karalamaya çalışıyosanız ispatlayın.
    sizi daşşağa aldım güldüm eğlendim ama artık fazla oldunuz. ispattlaıyn şerefsizler!!! nikim bu beni zirvede, sonrasında taciz etti desin lan biri !!

allah kimseye düşmanın kahpesini vermesin

(#36425806)
    sen neyi biliyosun da ahkam kesiyosun ibiş. cücelerden birine laf attım herif 10 tane arkadaşı, feyk hesabıyla doldu nik altıma. vatzaptan gruplar kurup kovboyculuk oynadılar, iftiraların bini bin para. onlara tek tek laf söyleyince zaten herkese sataşıyo gibi oluyorum.

hepsi aynı grup hepsi aynı sefiller. bunların hepsi kankacılık oynayan tipler.

edit:

(#36416241) bu entiri uçmuş, yazan gold tab gibson'du.
    #36426823 :)
  12. 157.
    Ama bu yazilan ciddi ciddi sacmalik
    Tacizci gibi ithamlar, sayet ispatlanmazsa buyuk serefsizliktir. Hukuksal hakkini kullanmasinda sonuna kadar arkasindayim.
    #36426835 :)
  13. 158.
    Sevilen Ankaralı yazardır.
    #36426844 :)
  14. 159.
    Adama tacizci deyip düzenlediği zirvelere gitmeye devam ediliyorsa ben başka şey ararım altında haculi.
    #36426863 :)
  15. 160.
    Muhtemelen hic bir kızın bir menfaati olmadığı sürece yüzüne bakmayacagı çirkinliğe sahip olmanın verdiği Kompleksden dolayı devamlı millete saran, sonra sanki karşıdaki başlatmış gibi davranan şizofrenik yazar. Birde 14 yasındaki çocuk fiziğine bakmadan millete cüce demiyor mu gülmekten ölüyorum. Aklınca gözlüklü, şirin, cüce gibi ilk okul ikinci sınıf çocuğunun takacagi lakaplarla millete saldırarak galip geldiğini sanıyor ya az güldürmüyor beni.
    #36432044 :)
  16. 161.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1404963/+

şu tip gidince haber verin de kalkıyım geri.
    #36432081 :)
  17. 162.
    Çok bi zekası yok, doğru. Yakışıklı ya da kültürlü de değil gördüğüm kadarıyla. Ki bunlar kimseyi ilgilendirmez, bunlari dillendirince bi tarafınıza madalya sokmayacak kimse.

Ve fakat bu bebenin haklı olduğu bi husus var; sozlukte mal bi güruh var ve kendilerince kutsal koruyuculuğu yapıp, alttan alta namussuzlugun kucağında zıplıyorlar. Dibine kadar kendileriyle celisip, sadece çakallık yaparak doğada hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ulan koca aslan bile rızkını cakaldan koruyamiyor. Bu bebe napsin bu namussuzlar çetesine karşı?

Kami'ye tavsiyem, siktir etsin.

Çakal sürüsüne tavsiyem, sözlükten daha mühim şeyler var, yıl sonu karnesinde teşekkür alip babanıza bisiklet aldırmak gibi. Çok oyalanmayin burada.
    #36432169 :)