bugün

hamilelikten korunmak için uygulanan iki yöntemin karşılaştırılmasıdır.
prezervatif kesin çözümdür fakat daha az zevk alınmasına yol açar.
kendini bilen bir erkek, ne yapacağını biliyorsa prezervatife ihtiyacı yoktur. geri çekilme yöntemi oldukça uygundur, bu zamana kadar bir zararını görmedim.
Doğum kontrol hapı ve ertesi gün hapı gibi şeylerden haberi olmayan yazar kıyaslamasıdır.

Edit: Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değilmiş galiba bayan kısmısı doğurmak için kullanıyor o hapı :(
bence erkekler vazektomi olsun. En iyisi bu.

ille de iki yöntemi karsilastiracaksak favorim geri çekme. Zira prezervatif adına üretim hatası, yırtılma vs gibi riskler söz konusu.
ne sapka takarim ne geri cekilirim sonuna kadar koklerim. kiz zaten hamile kalmamak icin bi yol bulur onu da mi ben dusuneyim.
Adı üzerinde ertesi gün hapı, bi gün sonra amk malı!
Doğum kontrol hapını ilk çocuktan önce hiç bir jinekolog tavsiye etmez. Ayrıca, bunu düzenli kullanan kadınlarda, ilişki sırasında kuruluk, cinsel isteksizlik gibi sorunlara yol açar. Genel bir şikayettir bu.

Prezervatif, tüm diger dogum kontrol yöntemleri gibi %100 garantili değildir. Geri çekmede risk daha fazladır.
Evlilik dışı ilişkiye girenler işi az da olsa saglama almak icin prezervatif kullanmalıdır.

Bazıları için notlar;
Eliniz hamile kalmaz, önlem almaya gerek yok.
Hamile kalmak o kadar kolay bisey degil. Yumurtlama zamanindan, sperm sayisina kadar bir cok faktörün bir araya gelmesi lazım. Tek seferde, istisnalar hariç, hamile kalınmaz. Ugraşmak gereklidir.
Erkeklerin pek siklemedigi bu durum, genc hanimlar icin yıkım olabilir. Ülkemizde, evlilik dısı hamile kalanlara bakiş bellidir. Diyelim kaza oldu, gebe kalındı, kürtaj bir kadının psikolojisini bozabilecek etkenler arasında başa oynar.
Az empati yapın ve sikinize kılıf takın. Hem boşalmayı geciktirir, rezil olmazsınız.
geri cekmeyi tercih ederim ama prezervatif saglıklıdır..
Edit : çekilemedi.
partnerle ilk olacaksa kondom kullanılır sonra aradaki uyuma göre geri çekilme yöntemi iyidir. doğum kontrol hapına karşıyım. kalın kondoma karşıyım. çabuk seks olacaksa ince prezervatif yada kokulu iyidir.
tam boşalmak üzere son git gellerini yapan kişinin, zevkin doruklarında olan kimse tarafından, belinden sıkıca kavranarak iyice birleşmesini sağladığı için geri çekilinemeyede bilinecek durum.
ikisi de tirt, ise yaramazdir. spiral kullanilirken hamile kalabilindigini dusunun. olmaz mi? oluyor. nerden mi biliyorum? bizimkiler oyle bi' hata yapmis 25 sene once amk. allah da vermis belalarini ellerine, erkek demisler al, oglunuz oldu.
prezervatiflerde üretim kaynaklı bir hata olamaz çünkü lazerli elektronik cihazlarla kontrol edilmektedir. ama zevki düşürdüğü garantidir geri çekilme yöntemini de denemiş biri olarak geri çekilme yöntemi çok bölüyor ilişkiyi.
güncel Önemli Başlıklar