bugün

troll gibi duruyor hadi hayırlısı. hoşgelmiş bu arada.
edit.bu da trollmüş.
hayatımda bu kadar bo$ dü$ünen bir yazar görmedim. bo$ sıfır. teneke.
ermeni dönmesi kürtçü kekoların korkulu rüyası olmaya devam edecek yazardır ne verilen çaylak cezaları nede yapılan silikler bizi yolumuzdan döndüremez! uludağ sözlük bölücülüğe mezar olacak!
Adam kendisine pislik diyor efendim biz mi kurtaracağız kendisini asla yalan söylemiyor ya pisliğin tekidir.
gereksiz dangalak yazarın tekidir. Alın abi, bunun gibi iki üç tane daha alın daha kolay silksinler sözlüğü.
eksilermiş de kıyamam sana, hadi git çükünle oyna sen, büyüteç oralarda olacaktı.
Beyinden sakat.
Baslik acmis olmak icin okumaya degmeyecek seyler yazan yazar.
sabahın şu saatinde sadece saçmalayan yazar.
Acabaa!
Fakir pislik dedikleri yazar,
o yazar bu yazar mı merak içindeyim.
Pisliktir.
Türkçü geçinen ağır abaza insanımsı.
pisliktir ama neden pisliktir bir sorun a dostlar.
liseli olmayan 20 lik delikanlı. türkçülüğümü tartışan adamın alnını karışlarım. hanginiz 2 kere bıçak yedi davası uğruna hanginizin burnu kırıldı kavgalarda buradan entry girmekle türkçü olunmuyor sayın ergenler öncelikle bunu belirteyim.
burada hayatın gerçeklerini yazıyoruz öyle yalıdan girip entry girip götünde şampanya patlatan, 2-3 şiir yazıp entellektüel takılan yavşaklardan değiliz ne de karı kız kaldırmak için ayyyy bu kediler çok şirin diyen kız silkmek için ateist gözüken, devrim ayağına mala vuran erkeklerden hiç bir zaman olmadık olmayız biz her şeyden önce delikanlı adamız!
milliyetçilik ateşini harlamış ta gelmiş , eskilerden bir yazar yazar derken lafın gelişi yani.

vatan millet sakarya diyerek bordo klavyesini kuşanmış ,gelmiş buralarda vatn kurtarmaya çalışıyor birde.

la ne demişler vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır ?

sende gidip görevini yapsana , ödevini yap malum lise ve ilk öğretim ödevleri zor olur ha birde sütünü iç , erken büyürsün..

dolaşma böyle ayak altında , bilmediğin şeyler ile ilgili konuşma..

ağzina acı biber sürerim bak *

edit : aaaa canım pıçak sokmuşlar bir yerlerine birde kıyamam *
sözlük kızların sevgilisi olan ermeni dönmesi kürtçü pkklı yazarların ise korkulu rüyası olmaya devam edecek olan ısrarla lise denmesine karşı 20 yaşında olan yiğit bir delikanlıdır. ermeni dönmesi kandilden entry giren korkak karı kılıklı hdpkklıları sokakta inim inleten yazar. sözlükteki bazı oyunları görerek deşifre etmiş büyük ihtimal 2-3 gün sonra silik yiyerek sözlükten siktir olup gidecek yazar he sikim de mi tabikide değil.
görsel
adamın ham maddesi. atatürkçü vatansever kardeşim. nicki pislik ama kalbi temiz. (bkz: domestos)
Her entrysinde 17.5 deyip duran yazar.

Oğlum boyle kız dusuremezsin boşuna uğraşma yani.
Hakkı nick inde saklı yazar.
pislik yazarlardan biri. Türkçü sıfatını al kullan aslını gizle Moskof çocuğumu erivan artığı mı atina veledi mi artık bilemiyorsun.

bizler milli gelenekçiyiz ahlakçıyız böyle gayri ahlaki karakter taşıyan insansılar ne bizim davamızın neferi olabilir nede yanından geçe bilir.
arkama geçmeyi hayal eden yazarların dikkatli olması gerekir zira 17.5 cmlik penisim yana doğru kıvrılmak suretiyle götlerine kaçabilir oluşacak hasarlardan sorumlu değiliz vesselam.
desteğiniz için bütün sözlük kızlarına ve bütün sevenlerime teşekkür ederim iyi ki varsınız vesselam.
ironi amacıyla mustafa kemalin resmini profiline koymuş pkk'lı, aynı zamanda ışid'ci vatan düşmanı. ironi olsun diye pkk karşıtı gibi görünür. atatürkçülere kemalist, sonra kemalist dediklerinden bazılarına da pkk'lı diyerek algı yönetimi ve provokasyon yapar. muhtemelen mit ya da mossad artığı. ya da basitce troll desek sanırım daha doğru olacak. ortaya karışık orospu çocuğu filan der ki birileri de ona desin. yana yana aranır resmen, bu yüzden kıllık yapıp aradığını vermemek, seviyesine inmemek lazım. (#27046210)
Vatani pipisi ile kurtaran yazar ..
çok övünüyor yok 17,5 cm yok arkaya kıvrımlı ..

Çok kıvrımlı ise çok uzun ise al kendine sok, hem abazaligin gider hemde ateşin Söner..Bu nasıl bir zihniyet sahibi yazardır arkadaş ?
her entry Si her başlığı sapıkça,küfür ve hakaret dolu ..

Ayrıca buna destek Veren kendini milliyetçi adleden arkadaşlara da hayret etmemek eldE değil..
sırf 2 milliyetçi laf dedi diye elin sapıgina sahip çıkmak ta neyin nesi.
Samimi milliyetçi arkadaslara ayıp oluyor en azından..

Tanım : nickinin hakkıni Veren yazar ve de sanırım bu silik yiyen (bkz: vatanseverbozkurt) öyle birşey di sanırım onun hortlamış zombisi *
kendi başlık altına yazdığı entry ile şov yapmıştır.

liseli olmayan 20lik delikanlı : muhtemelen 20 yaşında, 2 sene önce liseden mezun olmuş, bakir bir kardeşimiz olduğunu burada beyan ediyor.

türkçülüğümü tartışan adamın alnını karışlarım : evet, alın karışlamak, evet.

hanginiz 2 kere bıçak yedi bla bla bla : türkçü olmak saçma sapan lise kavgalarında iki kere bıçak yemek ve burnunun kırılması mı? burada yazar lise hayatında, ülkü ocağı denen kuruma katılıp, kız kavgasına götürülmesi sonucu yediği dayağı ve bıçağı anlatmış. gerçek türkçü ve milliyetçi birisi şu yazdığın saçmalığa götüyle gülüyordur zaten.

burada hayatın gerçeklerini yazıyoruz öyle yalıdan girip entry girip götünde şampanya patlatan bla bla : yazar burada ben nasıl cahilim, nasıl odunum diye konuşuyor. bunu diyen adam inanın bana bir tane kitap okumamıştır. uzun yazı yazamayacak birikime sahip olup, bir konu hakkında uzunca fikrini beyan edenlerin yalı'da oturmuş olduğunu söylemiş. benim yalım yok, kitap yazmak istiyordum, vazgeçtim.

2-3 şiir yazıp entellektüel takılan yavşaklardan değiliz : değişik bir yavşaklık türü. şiir seviyorum, okumaya korkar oldum. yarın bir gün otobüste kitap okuyor, şiir okuyor diye saldıracak olan odunlar da yirmili yaşlarında böyle düşünüyor işte.

ayyy bu kediler çok şirin diyen : kedi de sevmemiz gerektiğini buyurdu pislik yazar. muhtemelen lisede eve kız atmak için kullandığı taktiklerden birisiydi, şimdi hayvansever insanları da kendi gibi sanıyor.

kız silkmek için ateist gözüken : bu heralde en garip cümlesi. kız sikmek için ateist olmak. yeni bir trend sanırım, bizim zamanımızda yoktu böyle bir şey.

devrim ayağına mala vuran : devrimi lisedeki üç dört dev-lisli arkadaşının yaptığını sanıyor. onlar da bunun yazamadığı kızlara yazmış sanırım zamanında. böyle içine atmış, devrimci arkadaş ve kızları birbiriyle bağdaştırmış. birisi ona devrimin maden ocaklarında, demir ocaklarında, tütün fabrikalarında babası yaşındaki adamlar tarafından yapıldığını anlatabilir umarım.

biz her şeyden önce delikanlı adamız : belli.
entrylerinin sonuna vesselam yazan yazar.

türkçede 40000 fazla sözcük var bi bak istersen.