bugün

bunu medelinde desene delikanlı.
kolombiya hükümetinin haklı tepkisi.
hitler ile ilgili yapsınlar bir propaganda da görelim nerelerinden kan alıyorlar.
uyuşturucu karteli yönetmek ve suç örgütü kurmak bir diziye konu olunca nasıl meşru hale geliyor, yazık.
Saçma sapan haberi gördüğümde ne kadar salaklar diye tepki vermiştim. Bir dizi yapıyorsanız Dramatik çatışma vardır. Bunu olaylarla ve karakterlerle de yaratmak zorundasınızdır. Gerçek yaşamda da olduğu gibi hiçbir karakter salt iyi ya da salt kötü olamaz. Haklı bir tepki değil entelektüel birikimden yoksun insanın bakış açısıdır. Bir gidin az biraz kitap okuyun.
Medya kimi kahraman göstermek isterse kahraman odur.
(bkz: sedat peker)'in dizisi yapılsa kendini yırtacak çakma komünistler, sosyalistler yabancı olunca orgazm olarak izliyorlar.
(bkz: deniz gezmiş) parkasıyla, sadece özenti için olunan solculuk ancak bu kadar oluyor.
insanların entellektüel birikimlerine laf edenler sanırım her türlü medyanın toplum üzerindeki etkisinden habersizler.
Diziyi izlemedim bilmiyorum dizide olanları. ama uyuşturucu gibi bi şeyle binlerce insanı zehirleyen ölümüne sebep olan bi insan savunulamaz, kim olursa olsun.
Edit: savunanlardan kastım dizi yapımcıları değil, diziyi izlemediğimi belirttim. izleyen kimi gördüysem savunuyo adamı bana, onlardan bahsediyorum.
pablo escobar kendi halkını seven kodoman ensesi kalın devleti sömüren ve en önemli kan emici abd'ye karşı gelen bir halk kahramanıdır. evet.
haklı tepkidir.

halk kahramanı vs. diyenler var ama kolombiya'da ölen masum vatandaşlar, polisler, aileleri ve üstüne uyuşturucu ile hayatları kararmış milyonlarca insan görmezden gelinemez.

şunu unutmayalım ki apo denen terörist başı da bu ülkede milyonlarca insan tarafından seviliyor. o da mı halk kahramanı?

narcos dizisi resmen adamı sempatik gösterdi. şahsen ben karakterin üzülmelerine, parasız kalmalarına, ailesine olan hassasiyetine üzülüp babacan adam gibi görmenin kıyısından döndüm.

adam senede ortalama 400 polis öldürüyormuş ne halkı ne kahramanlığı?
güncel Önemli Başlıklar