bugün

kimi evlatların şanssızlığıdır.

bazıları doğuştan şanslıdır işte. babaları iyi bir şirketin sahibi veya yöneticisidir. güzel bir ev araba, güzel bir hayat sunar evladına.

bazıları da benim gibi şanssız doğmuştur işte. adamın Elinden gelen tek şey okula gönderebilmek. Yani tamam eyvallah her şeyden kısıyorsun, varını yoğunu cocuguna harcıyorsun anlıyorum da ben ister miydim boyle bir hayat hiç düşündün mü ? Bencilce baba, çok bencilce.

Eğer oğlunun cebine aylık en az 1000 lira koyamayacaksan neden boyle bir sorumluluğun altına giriyorsun? adama diyorum baba bari bi 100 kağıt at akşam arkadaşlarla gezicem diye. diyor oğlum daha yeni okul masraflarını karsılayabıldım biraz idare edebilir misin.

Hayır adam bi de beni en iyi şartlarda yaşatacak diye kendi bakımsız bakımsız geziyor insanın sinirini bozuyor. Bilemiyorum arkadaşlar daha ne kadar dayanırım böyle bir duruma. hayat gerçekten zor olabiliyor.
Adam gibi adamdir. Eli ayağı öpülesi tek adamdır hatta. Kıymeti bilinmez o ayrı mesele.
Elinden o geliyordur, elinden öpülesi Babadır.
Babayım diye ortada gezinir utanmadan

Şaka bir yana kalsın, iyi ki varsın bbb dilim döndü amk.
kızınıda gönderiyorsa eli öpülesi babadır.
Kurban olunur öyle babaya. Oğlunun da boş zamanlarında ek gelir sağlayacak bir iş bulup babasının eline bakmaması gerekir. Zaten kendinden kısıp gönderiyor okula. Çocuğu aç mı açıktamı diye dert ediyor üzülüyor bari çocuk da çalışsın ek gelir sağlasın. Zor ama yapan çok insan var allah kolaylık versin.
rahmetli babamdır. elde yok avuçta yok yine de bi şekilde eğitimimi sürdürmeme yardımcı oldu. yardımcı oldu diyorum çünkü ben de tatillerde ya da öğrenciliğim esnasında part-time,full-time durmadan çalıştım okul parası için.
Baba gibi babadir.