bugün

sözlüklerin ne derece ayağa düştüğünün ve insanların ciddiyetsizleştiğinin kanıtıdır. henüz bir tek sayfa nick altı olmasına rağmen diğerlerine ayar vermeye çalışan, kabadayılık taslayan ve laf soktuğunu sanan yazar müsvettelerinin eziklenmesidir bu...
edit:yapıldı.
dayılanma hakkı nik altına göre olsaydı hbbia hepimizi sikerdi.
normal bir harekettir bence. eğer haklıysa tabi.

en beğenilenlerime bakan olursa işe yarar. reklam alıyorum buraya ben.

erdem plastik erdem plastik ... kalite ve güven.
#12809842 buradan da anlaşılacağı gibi eğer nickaltına fazla entry girilen yazar dayılanabiliyorsa sakın ha sayfa sayısına bakmayın gölth olursunuz.

(bkz: tespite bak üyeliği dondur)
nick altı entry sayısı çoğaldıkça sözlüğe hissesi olupta hissesi artan mal beyanatı.
karması yerlerde gezen yazarın dayılanmasından asla vahim olamaz.
ne denir ki bunlara. nik altım ilk sayfayı bi devirsin göstercem amk.
nick altı iki-üç-dört sayfa olan yazarın dayılanması ile aynıdır.nick altına göre dayılanma hakkının arttığını sananlar, aynı zamanda sosyalliğin facebook'ta arkadaş sayısı ile orantılı olduğunu düşünürler.yazık onlara.
yazarlık nick altının bolluğu ile değil,
yazılar ile belli olur.
bunu bilmeyenlerin düşüncesidir bu başlık ve saire..
ayılanmasından daha kötü değildir. en azından adam gibi şeyler yazıyordur. saçma ve dikkat çekici entryler yazıp kötü nick altı almaktan iyidir.
(bkz: çıkışa gel)
benim nick altım tek sayfa ama kimseye dayılanmıyorum. nick altının sayfalarca olması da önemli değil olmamasıda. ne yazıyor ona bakmak gerek.
Nick altım yok...

Bunu en son yazdığımda oytunkaran acıyıp nick altı başlığımı açmıştı. Gururlanmıştım.
nick altı dolu olan yazar kesin bi boklar yemiştir. ya da kadın yazardır.