bugün

dün gece yine midem bulandı...
yine utandım...
yine isyan ettim...

şu klavye delikanlılarını bilirsiniz değil mi?
namus bekçisidirler...

her üye oldukları forum sitelerinin, sözlüklerinin, haber sitelerinin
namus bekçisidir onlar...

ama gerçek dünyada memesi olan ve yürüyebilen her canlı onlar için birer potansiyel
sevişilecek hatundur...

dün gece yine taksim'de iş başındaydılar...
ağızlarından akıttıkları salyalarıyla taciz ettiler kızları
tek suçları o gece orada bulunmaktı
hel hele bir görüntü vardı ki peşlerinden kameramanlar bile gidiyordu
medyamıza bak...
hoplayanlar, zıplayanlar, ıslık çalanlar...

şimdi soru şu;
içlerinden biri sizin kız kardeşiniz olsaydı
hadi geçtim onu
tanıdığınız bir arkadaşınızın kız kardeşi olsaydı
ne yapardınız?

hayvanlarda bile onur vardır, peki sizde de var mı?
hayvandan da aşağılık bir yaratık olduğunuzun farkında mısınız?

edit 1: imla
edit 2: yılmaz özdil'in ta kendisiyim
edit 3: haber sitelerinin haber altı yorumları
bu tür canlıların doğal habitatıdır....
Aleme verir talkımı, kendi yutar salkımı. Böyle tipleri Allaha havale ediyorum. Söylemekle hizaya gelecek tipler değil.
çok ilginç ve bir o kadar da insanı taktire şayan duygulara gark eden bu güzide tespit aslında net gibi bir ortamda namus dersi vermek ile ahlaksızlık arasındaki rassal değişkeni arama çabasıdır.

soru 1: - hanımları elleyen kişilerin aynı zamanda nette yazdığını nereden biliyorsun?
soru 2: - bu tespitte bulunan sevgili yazar yılmaz özdil yakın akrabanız mı?
çok karşı olduğum durumdur.fakat suç bunu yapanların değildir bu çocukları sırf 2 meme vs. ellemek için taksim'e gitmeye mecbur eden insanlarındır.
tabii yapılan şey insanlık dışı.
insanlar o tür kişilere,klavye delikanlısı diyor. ama mesele kız'a gelince bok gibi çullanıolar..

(bkz: bilgisayar başında delikanlı olup sokağa çıktında abaza olmak)
Tıpkı burada müslüman olmadığı halde trollük yapıp müslümanlara müslümanlığı öğretmeye çalışanların yaptığı gibim bişey.

(bkz: katılıyorum 10 numara)
(bkz: internet bambaşka bişey canım)
(bkz: taksim de namus dersi vermek)
(bkz: nette kız elleyememek)
nette namus dersi vermeyen taksim'de kızları ellese, bu kadar büyütülmemeli.
ama nette namus dersi veriyorsan taksim'de kızları ellemeyeceksin, eğer ilkeli davranmak istiyorsun bu çelişkiye düşmeyeceksin.
bunları da geçelim, ellenmek için taksim'e gelen kız gerçekten namuslu bir kız mıdır ki namus dersi verenlerden ona çıkmamasını isteyelim ?

sözün özü: namus dersi verilir, namussuzlar binilir.

not: yılbaşı gecesi taksim'e giden kızların tümüne namussuz demiyorum, oranın son yıllarda nasıl bir mekan haline geldiğini herkes biliyor. ellenmek için gelenleredir lafım. koca istanbul'da yer mi kalmadı ?
Nette namus dersi verenleri kız elleyenler olarak tahayyül edip kendisi nette namus dersi verenlerin yapmayacağı eylem.
''nerden biliyoruz nette namus dersi verdiklerini tacizcilerin?
Onlardan biri olma ihtimalin var öyleyse?
Sende aynı şeyi yapıyorsun onlara ayar vereyim derken.'' diye gelinebillr karşınıza.